نمایشگاه عرضه مستقیم پوشاک و لوازم التحریر در بوشهر برگزار می شود

خبرگزاری تسنیم پنج شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۳۴
رئیس اتاق اصناف بوشهر گفت:نمایشگاه پاییزه عرضه مستقیم پوشاک، لوازم التحریر و اقلام مورد نیاز مردم در آستانه سال تحصیلی جدید در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی بوشهر برگزار می شود.

- اخبار استانها -
مصطفی گراشی در گفت وگو با خبرنگار تسنیم در بوشهر از برپایی نمایشگاه پاییزه عرضه مستقیم پوشاک، لوازم التحریر، کفش و مواد غذایی در آستانه سال تحصیلی جدید خبر داد و اظهار داشت: بسترهای لازم برای تامین و عرضه اقلام مورد نیاز مردم، لوازم التحریر و البسه با قیمت مناسب در آستانه سال تحصیلی جدید در محل نمایشگاه بین المللی بوشهر مهیا شده است.
وی، بیان کرد: نمایشگاه عرضه مستقیم انواع نوشت افزار، پوشاک، کفش، مواد غذایی و برخی از کالاهای اساسی از 22 تا 29 شهریور به مدت 8 روز در محل نمایشگاه بین المللی راه اندازی می شود.
رئیس اتاق اصناف بوشهر با بیان اینکه این نمایشگاه در 140 غرفه دایر می شود خاطرنشان کرد: کالاها و محصولات عرضه شده در نمایشگاه یاد شده با تخفیف 15 تا 25 درصد است.
نمایشگاه عرضه مستقیم کالای پاییزه در اراک برگزار می شود
برپایی نمایشگاه عرضه مستقیم نوشت افزار در 5 نقطه تهران
نمایشگاه فرش پاییزه در کرمانشاه برپا شد
گراشی تصریح کرد: نمایشگاه عرضه مستقیم با مشارکت اتاق اصناف بوشهر و بخش خصوصی و با حضور تولیدکنندگان صنفی به منظور ایجاد تعادل در بازار عرضه و تقاضا و تامین کالاهای مورد نیاز شهروندان برگزار می شود.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار