فرمانده سپاه ثارالله کرمان گفت: برای پیشگیری از انتقال کرونا به مناطق سیل زده اجازه ورود افراد غیربومی به جنوب کرمان داده نمی شود.

- اخبار استانها -
به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمان ، سردار حسین معروفی صبح امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به اقدامات انجام شده در مناطق سیل زده استان کرمان اظهار داشت: توزیع غذای در بین مردم آسیب دیده در اولویت ما بود.
وی با بیان اینکه در روز اول و دوم غذای گرم طبخ و در بین مردم توزیع شد افزود: به واسطه خطراتی که در بحث شیوع کرونا وجود داشت و رعایت مسائل ایمنی تصمیم گرفته شده تا توزیع غذای گرم متوقف و اقلام غذایی به صورت بسته بندی و کنسروی توسط سپاه و هلال احمر در بین مردم انجام شود.
امام جمعه کرمان: خسارات سیل در کرمان زیاد است / دولت برای جبران خسارات کمک کند
فرمانده سپاه کرمان: برای خدمت به مردم از کسی اجازه نمی گیریم / همه امکانات را برای مقابله با کرونا به میدان آورد یم
خدمت رسانی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) در مناطق سیل زده جنوب کرمان + تصاویر
رزمایش قرارگاه قدس برای ضدعفونی مناطق سیل زده جنوب کرمان برگزار می شود
فرمانده سپاه ثارالله کرمان با عنوان اینکه مردم این منطقه در کنار سعه صدری که دارند اهل کار و عمل بوده و دست بکار شده اند گفت: ما در مناطق سیل زده جنوب استان نیاز به نیروی کار نداریم.
وی با بیان اینکه رودبار جنوب که بیشترین آسیب را در سیلاب های اخیر دیده است منطقه سفید کروناست افزود: این احتمال وجود دارد کسانی که با هدف خدمت و کمک به منطقه بیایند ناقل بیماری باشند.
سردار معروفی با اشاره به اینکه در حال حاضر منطقه قرق شده و هیچ فرد غیربومی اجازه ورود به منطقه را ندارد تصریح کرد: اجازه ورود به منطقه به هیچ گروه جهادی و هیچ خیری داده نمی شود.
وی با بیان اینکه مردم این منطقه در حال ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار