قول مساعد رئیسی برای پیگیری پرونده بورسیه ها

مشرق نیوز پنج شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۳۸
دبیر تشکیلات دفتر تحکیم وحدت جزئیات جلسه دانشجویان با رئیس قوه قضائیه را تشریح کرد.

به گزارش مشرق، علی دهقان دبیر تشکیلات دفتر تحکیم وحدت با اشاره به دیدار دانشجویان با سید ابراهیم رئیسی رئیس دستگاه قضا، گفت: این دیدار شب گذشته در محل قوه قضائیه برگزار شد.
وی با بیان اینکه دیدار دانشجویی رئیس قوه قضائیه در راستای دیدارهای وی با مسئولان دستگاها و گروه ها بود، افزود: با توجه به کوتاه بودن زمان دیدار بیشتر زمان جلسه صرف آشنایی و مطرح کردن نقطه نظرات برای آشنایی با دیدگاه های ۲ طرف بود و امیدواریم که در جلسات بعدی انتظارات، انتقادات و پیشنهادات نسبت به قوه قضائیه مطرح شود و آقای رئیس با توجه به روحیه ای که دارند این نکات را بشنوند و مورد عمل قرار دهند.
بیشتر بخوانید:
دبیر تشکیلات دفتر تحکیم وحدت با تاکید بر اینکه کیفیت جلسه علی رغم کمبود زمان با توجه به مطالبی که از سوی دانشجویان و رئیس قوه قضائیه مطرح شد در سطح بالایی بود، ادامه داد: موضع گیری ها و نکاتی که آقای رئیسی مطرح کرد نشان داد که وی به دانشجویان احترام می گذارد و نظرات و دغدغه های آنها را می شنود و در راستای رفع آنها گام برمی دارد.
دهقان تصریح کرد: صراحت در ادبیات رئیس قوه قضائیه یکی از مزیت های وی است و دانشجویان پس از دیدار، اذعان داشتند که ما به انتهای مسیر نرسیده ایم و باید صراحت در مواضع و صحبت های رئیس قوه قضائیه و هم سایر مسئولان دستگاه قضا بیشتر شود و این امر است که خیال مردم را نسبت به قوه قضائیه راحت می کند.
وی با اشاره به بخشی از اظهارات رئیس قوه قضائیه دراین جلسه گفت: آقای رئیسی گفت اینکه یک مسئول یا وزیر دوران مسئولیت اش تمام شود و بعد از آن متوجه شویم که عملکرد آن مسئول در جایگاهی که بود به بخشی از جامعه لطمه زده و حقوق ...