به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
عباس قبادی معاون بازرگانی داخلی وزیر صنعت در تیتر امشب گفت: از روز اعلام قیمت بنزین در سطح کشور ساعت هفت صبح جمعه فراخوان دادیم و جلسه تنظیم بازار با حضور تمام اعضا برگزار شد. در سراسر کشور نیز استانداران جلساتی مشابه در سطح کشور برگزار کردند.
قرار است هر روز صبح با حضور اعضای ستاد تنظیم بازار برای نظارت بر بازار و روند تنظیم فروش جلسات برگزار شود.
قبادی درباره شرایط فعلی بازار گفت: شرایط فعلی بازار روند عادی دارد و هیچ گونه کمبود کالایی نداریم. با توجه به شرایط کشور در تامین کالای اساسی در واردات شرایط مطلوب است و تا این لحظه ورودی کالا به کشور 10 درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل بیشتر بوده است. در وفور کالا و انباشت کالای مصرفی مردم مشکلی نداریم و 100 قلم کالا روزانه رصد می شود.
سیدجواد احمدی معاون سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان دیگر مهمان برنامه گفت: در جلسه روز گذشته کارگروه تنظیم بازار 4 الی 5 مصوبه منشور راه ما برای حاکم شدن آرامش در بازار است که در درجه اول پایش مستمر بازار قرار دارد امروز نیز با ابلاغیه جدیدی که صادر شد تشدید نظارت بر بازار در دستور کار قرار گرفت.
او افزود: هماهنگی نزدیکتر با اتحادیه ها و اتاق های اصناف نیز موجب آرامش بیشتر بازار خواهد شد. بر برگزاری گشت های مستمر اصناف و تعزیزیرات نیز برای نظارت بر بازار تاکید شده است همچنین با ابلاغ مصوبات به 96 انجمن، سندیکا و اتحادیه تاکید شده است که در شرایط فعلی با هماهنگی لازم از افزایش قیمت خدمات و کالاها خودداری کنند.
او گفت: تا این لحظه افزایش قیمتی که متاثر از قیمت بنزین باشد نداشته ایم. گزارش ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار