در مرحله دوم رزمایش ایران همدل بیش از ۲۱۲ هزار پرس غذای گرم و بسته های غذایی بین نیازمندان کهگیلویه وبویراحمدی توزیع شد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کهگیلویه وبویراحمد ، مدیرکل کمیته امداد این استان گفت: در مرحله دوم رزمایش ایران همدل از عید قربان تا پایان ماه صفر ۲۱۲ هزار و ۹۵۶ پرس غذای گرم و بسته های غذایی بین نیازمندان این استان توزیع شده است.
قباد مبشری افزود: کمک رسانی به نیازمندان و حمایت از آنان جزء وظایف اصلی و در اولویت برنامه های این نهاد است.
وی ادامه داد: با توجه به فرمان رهبری مبنی بر راه اندازی رزمایش گسترده مواسات و همدلی، طرح اطعام نیازمندان در این رزمایش، با مشارکت خیران و نیکوکاران اجرا شد.
آقای مبشری با بیان اینکه در مرحله نخست این رزمایش در ماه مبارک رمضان، ۱۸ آشپزخانه مهدوی در استان ایجاد شد گفت: درمجموع بیش از ۱۵۰ هزار پرس غذای گرم بااعتبار بیش از دو میلیارد تومان، بین خانواده های مددجویان و نیازمندان آسیب دیده از ویروس کرونا توزیع شد.
وی به مرحله دوم طرح رزمایش ایران همدل در قالب اطعام حسینی اشاره و بیان کرد: مرحله دوم این طرح با عنوان «اطعام حسینی» با بهره مندی از ظرفیت دهه ولایت و امامت و ایام سوگواری اباعبدالله الحسین (ع) در ماه های محرم و صفر و با مشارکت هیات های مذهبی، خیران و نیکوکاران و هدایت نذورات و کمک های مردمی برای کمک به نیازمندان، اجرا شد.
مبشری با اشاره به اینکه تاکنون ۲۱۲ هزار و ۹۵۶ پرس غذای گرم و بسته های غذایی در قالب طرح اطعام حسینی بین نیازمندان استان توزیع شده است، افزود: از این مقدار ۱۸۳هزار و ۶۹۸ پرس غذای گرم بااعتبار سه میلیارد و ۱۶۹ میلیون تومان بوده و مابقی در قالب بسته غذایی خشک بوده است.
مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد به کمک های مردمی در قالب رزمایش ایران همدل اشاره و بیان ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار