نمایش "بداهه" به کارگردانی آروند دشت آرای قرار است از ۱۸ مهرماه با حضور رضا کیانیان در تماشاخانه ی ایرانشهر روی صحنه برود.

- اخبار فرهنگی -
به گزارش خبرنگار فرهنگی تسنیم ، اواخر بهار خبر اجرای نمایشی با عنوان «بداهه» برای اجرا در پردیس تئاتر شهرزاد با بازی بهرام افشاری، ستاره پسیانی، دیبا خاتمی، کاظم سیاحی، امیرحسین فتحی، الهام کردا، رضا کیانیان، میثم میرزایی، فاطمه نقوی و مارین ون هولک منتشر شد؛ اما شرایط برای گروه به نحوی پیش رفت که اجرای نمایش در محاق قرار گرفت. این در حالی بود که دشت آرای با ساخت یک فیلم کوتاه شرایط حضورش در سینما را محک می زند.
آروند دشت آرای در شهرزاد «بداهه» می سازد
پس از گذشت سه ماه، شهریورماه بار دیگر نام آروند دشت آرای و اجرایش شنیده شد. اسامی برخی بازیگران نمایش دچار تغییر شد تا در نهایت اعلام شود ستاره پسیانی، دیبا خاتمی، آروند دشت آرای، کاظم سیاحی، علی شادمان، امیراحمد قزوینی، الهام کردا، رضا کیانیان، سهیل مستجابیان، فاطمه نقوی و مارین ون هولک بازیگران این نمایش خواهند بود.
دومین تغییر مهم پروژه ی «بداهه» مکان اجرا بود که قرار است از 18 مهر در تماشاخانه ایرانشهر، سالن ناظرزاده کرمانی اجرای خود را آغاز کند. آخرین اجرای دشت آرای در ایرانشهر به نمایش «باغبان مرگ» در پاییز 1395 بازمی گردد.
نمایش «بداهه» توسط محمد قدس به همراه پوپک کم گویان تهیه شده است. دشت آرای در سال های اخیر با آثاری چون «بین خودمان باشد» و «درباره تصویرت از من تجدیدنظر کن» به رویکردی تعاملی در تئاتر رسیده است. به نظر می رسد «بداهه» نیز ادامه ای بر شیوه اجرایی تازه دشت آرای باشد.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار