خانه جزء اصلی هر زندگی استواری است، اما گاهی اوقات ابهت مالکش را هم نشان می دهد. در این مطلب با گرانترین خانه های جهان در سال 2020 آشنا می شوید.
زمان خوبی برای فروش یک ابرخانه میلیاردی نیست. اقتصاد جهان هم اکنون ثبات ندارد و به همین دلیل اصلا نمی توانید آینده سرمایه خود را پیش بینی کنید. با این حال اگر از افراد ثروتمندی هستید که به دنبال فرصت های طلایی برای خرید خانه های بزرگ و لوکس می گردند، این مقاله را بخوانید. در این مطلب می خواهیم گرانترین خانه های جهان در سال 2020 را به شما معرفی کنیم. با تکراتو همراه باشید.
گرانترین خانه های جهان در سال 2020 پینکل، برج وول ورث، نیویورک، 79 میلیون دلار
این ساختمان عملا تاج شکوهمند برج وول ورث منهتن است. پینکل پنج طبقه در ارتفاع 213 متری از سطح زمین در یک آسمان خراش سبز با معماری نئوگوتیک قرار گرفته است، 902 متر مربع مساحت دارد و یک نمای 360 درجه از کل شهر را برای مالکش به ارمغان می آورد. پینکل یک آسانسور اختصاصی هم دارد و با این آسانسور شما را به طبقه پنجمش یا طبقه استخر زیرزمینی برج وول ورث و سایر طبقات این ابرساختمان زیبا می برد. درباره این مجموعه همچنین بد نیست بدانید که 33 طبقه بالای آن توسط شرکت آلکمی پروپتیس به طبقات مسکونی تبدیل شد و خود پینکل هم به عنوان یکی از گرانترین خانه های جهان در سال 2020 برای اولین بار در سال 2017 وارد بازار خرید و فروش مسکن گردید.
هاک وود پارک، هامپ شایر، انگلستان، 85 میلیون دلار
با خروج ساختمان داون تاون ابی از بازار املاک، بهترین گزینه برای بعضی از شما احتمالا هاک وود پارک با قیمت تخمینی 85 میلیون دلار است. این قصر زیبای 24 ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
عناوین مهم خبری