ایران اکونومیست- نماد معاملاتی شرکت سرمایه گذاری استان زنجان برای اولین بار پس از پذیرش و درج نام شرکت در فهرست شرکت های پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران، آماده انجام معامله شد.

به گزارش روز دوشنبه پایگاه خبری بازار سرمایه ایران، این شرکت به عنوان پانصد و شصت و یکمین شرکت در فهرست نرخ های بازار دوم بورس اوراق بهادار تهران گروه سرمایه گذاری ها و بخش سایر واسطه گری های مالی و با نماد "وسزنجان" آماده انجام معامله خواهد بود.
مدیریت عملیات بازار شرکت بورس اوراق بهادار تهران در اطلاعیه ای اعلام کرد: سرمایه شرکت سرمایه گذاری استان استان زنجان ۴۷ هزار و ۵۳ میلیارد ریال است و با توجه به ترکیب پرتفوی سهام بورسی این شرکت، سرمایه جدید ثبت شده بر اساس ارزش پرتفوی مورخ یکم تیرماه ۱۳۹۹ تعیین شده و لازم است سهامداران فعلی شرکت، برای تعیین کارگزار ناظر اقدام کنند.
مدیریت عملیات بازار شرکت بورس اوراق بهادار تهران در اطلاعیه دیگری خبر از گشایش نماد معاملاتی شرکت سرمایه گذاری استان مرکزی(وسمرکز) داده و افزوده است: از امروز دوشنبه ۳۱ شهریور ۹۹ نماد معاملاتی این شرکت برای اولین بار پس از پذیرش و درج نام شرکت در فهرست شرکت های پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران، به عنوان پانصد و شصت و سومین شرکت در فهرست نرخ های بازار دوم بورس اوراق بهادار تهران گروه سرمایه گذاری ها و بخش سایر واسطه گری های مالی در نماد "وسمرکز " آماده انجام معامله خواهد بود.
سرمایه شرکت سرمایه گذاری استان مرکزی ۷۷ هزار و ۹۷۲ میلیارد ریال است و با توجه به ترکیب پرتفوی سهام بورسی شرکت سرمایه گذاری استانی یاد شده، سرمایه جدید ثبت شده شرکت بر اساس ارزش پرتفوی مورخ یکم تیرماه ۱۳۹۹ تعیین شده است. همچنین لازم است سهامداران فعلی شرکت، کارگزار ناظر خود را تعیین کنند.
 ایرنا

سرخط اخبار