شمسایی: زور ساکت در فدراسیون فوتبال زیاد است

تابناک چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۲۷
مثل برخی نیستم که هیچ جایگاهی در فوتسال نداشتند، اما وقتی با کسی آمدند، بعد از رفتن رئیس هم چنان مانده اند. من از این اخلاق ها ندارم. اصلا هم به ساکت کاری ندارم. کارم هیچ موقع پیش او گیر نبوده

یک عضو مستعفی کمیته فنی فوتسال می گوید فوتسال با آمدن انصاری فرد به آرامش رسیده بود، اما مدل انتصاب ساکت جالب نبوده است.
به گزارش تابناک ورزشی، وحید شمسایی درباره استعفایش از کمیته فنی فوتسال بعد از استعفای محمدحسن انصاری فرد از ریاست سازمان لیگ فوتسال توضیح داد: زمانی که کمیته فوتسال جدید تشکیل شد و آقای پرهیزکار به کمیته فوتسال آمد و آقای انصاری فرد به عنوان رئیس سازمان لیگ فوتسال به کمیته اضافه شد، دیدیم که به توانایی های مدیریتی اشراف دارند. من هم برای حضور در کنارشان قبول کردم و به واسطه حضور این دو، آمدم. هدفم از ابتدا کمک بود و دیدید هر زمان که نیاز به انتقاد بود، حرفم را زدم و در مورد تعطیلی اردوی تیم ملی و ندادن پاداش ها بدون هیچ ترسی مصاحبه کردم. چون به میز و صندلی وصل نبودم.
او افزود: من نیز از کمیته فنی می روم، چون تنها به خاطر حضور این عزیزان آمده بودم. مثل برخی نیستم که هیچ جایگاهی در فوتسال نداشتند، اما وقتی با کسی آمدند، بعد از رفتن رئیس هم چنان مانده اند. من از این اخلاق ها ندارم. اصلا هم به ساکت کاری ندارم. کارم هیچ موقع پیش او گیر نبوده است. ساکت در فدراسیون است و تاج انتخابش کرده و به خودشان مربوط است.
کاپیتان پیشین تیم ملی فوتسال خاطرنشان کرد: برایم جالب است که حس خوبی در لیگ امسال حاکم شده بود. دلیلش نیز وقت زیادی است که آقای انصاری فرد می گذاشت و مسابقات تمام رده ها را از نزدیک می دید. جالب تر این که وقتی دیشب استعفا داد مدیران عامل باشگاه ها در حمایت از او مصاحبه کردند. این نشان می دهد که حرکت درستی انجام شده است.
شمسایی در ادامه گفت: ساکت زمانی مدیرعامل سپاهان و هیات فوتبال اصفهان و فولاد ماهان ...

سرخط اخبار