فلاحت زاده: فکری مثل مجیدی نیست/ آینده استقلال روشن است

لوگوی ایسنا ایسنا . پنج شنبه ۱ آبان ۱۳۹۹ - ساعت ۱۲:۵۶
پیشکسوت تیم فوتبال استقلال آینده آبی پوشان پایتخت را روشن ارزیابی کرد.

فرشاد فلاحت زاده پیشکسوت تیم فوتبال استقلال در گفت وگو با ایسنا، درباره شرایط این روزهای آبی پوشان پایتخت و انتخاب محمود فکری به عنوان سکان دار هدایت این تیم گفت: نظرم روی آقای قلعه نویی بود و فکر می کنم محمود فکری با وجود اتفاقاتی که برای استقلال افتاد گزینه بسیار خوبی است. کادر فنی بسیار جوان است و باید از باتجربه هایی مثل صمد مرفاوی استفاده کرد. به نظر من باید از کادر فنی حمایت شود تا ببینیم در آینده چه اتفاقاتی برای آبی پوشان رخ می دهد.
او ادامه داد: هواداران باید صبور باشند چون ما فصل سختی در پیش خواهیم داشت. مربی گری در استقلال با تیم های دیگر تفاوت زیادی دارد و این را باید در نظر گرفت که خود محمود فکری کادر فنی اش را آورده است. پرسپولیس اگر موفق بوده کسانی مثل کریم باقری در این تیم حضور داشته اند که به عنوان کمک مربی در تیم فعالیت کردند. نقش آقای مددی به عنوان سرپرست باشگاه استقلال خیلی مهم است و به نظر من ایشان به نسبت مدیران دیگر توانستند عملکرد بهتری داشته باشند و در شرایط بحرانی کارهای خوبی انجام دادند و باید از ایشان تشکر کرد.
فلاحت زاده افزود: حضور آرش برهانی را به عنوان سرمربی تیم امید را به فال نیک می گیریم. به نظر من کادر فنی استقلال با این ساختاری که دارد باید حمایت شود. باید همه دست به دست هم بدهند که شرایط استقلال به روزهای خوب خودش برگردد.
پیشکسوت تیم فوتبال استقلال درباره احتمال قهرمانی این تیم در فصل آینده رقابت های لیگ برتر گفت: نمی شود درباره قهرمانی به طور قطع صحبت کرد. تیم به نسبت ساختار خوبی دارد و بدنه اش حفظ شده است و محمود فکری مثل فرهاد مجیدی نیست و سال ها تجربه مربی گری داشته است. ساختار ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار