به گزارش خبرنگار مهر ، دومین همایش ملی هویت کودکان ایران اسلامی در دوره پیش دبستانی یکشنبه شب با انتخاب برگزیدگان در بخش های فیلم، قصه گویی، قصه خوانی، مقاله، قصه نویسی، بخش بازی یادگیری، با گرایش بازی های رایانه ای و بازی های آزاد به کار خود پایان داد.
در مراسم اختتامیه که رضوان حکیم زاده معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش، خیرالله رحمانی مدیرکل آموزش و پرورش استان و مدیران کل آموزش و پرورش استانهای کشور در سالن دانشگاه بین المللی امام خمینی قزوین برگزار شد.
در بخش قصه گویی، گلی جودت از آذربایجان غربی اول شد، ندا نورالله زاده از یزد دوم شد و معصومه رحمانی از قزوین در مکان سوم جای گرفت و صبریه یوسفی از کردستان شایسته تقدیر شناخته شد.
در بخش فیلم سید محمد سینا حسینی از یزد، در مکان اول جا گرفت، زهرا سعادتی پور از همدان دوم شد و رقیه کاظمی از قزوین در رده سوم قرار گرفت.
همچنین پریسا قادری وسیما درویش زاده از سیستان و بلوچستان، صدری پشتدار از کهکیلویه و بویر احمد، شایسته تقدیر شناخته شدند.
در بخش قصه نویسی، طاهره اصفهانی از کردستان به مقام اول رسید، فرزانه طاهرخانی از قزوین دوم شد و مسعود معصومی از استان مرکزی در مکان سوم جای گرفت و آرزو کریمی از شهرستانهای تهران شایسته تقدیر شناخته شد.
در مقاله وحید خلخالی و مجموعه همکاران وی در رده اول قرار گرفتند.
محمدرضا قادری گسک و همکاران از خراسان جنوبی دوم شدند و مهدی ابراهیم خانی از همدان در رده سوم جای گرفتند.
برگزیدگان دیگر هم حامد ربیعی، از قزوین، ضیا الدین سالاری از هرمزگان، آذر فرهادی افشار، از کرمان، صالح قاسمی ینگی کند از آذربایجان شرقی، مینا پریزاد از آذربایجان ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار