سرانجام اولین تریلر فصل چهارم و پایانی انیمه Attack on Titan منتشر شد که در آن شاهد اولین تصاویر رسمی این فصل هستیم.

تیر ماه سال گذشته بود که ساخت فصل چهارم انیمه Attack on Titan (حمله به تایتان) رسما تایید و اعلام شد که فصل چهارم قرار است فصل پایانی این انیمه سریالی محبوب و تحسین شده باشد. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون ، اولین تریلر فصل چهارم و پایانی فصل چهارم حمله به تایتان منتشر شده که خبر از یک هرج و مرج بزرگ را به طرفداران می دهد. تریلر فصل پایانی سریال Attack on Titan تلاش می کند تا اطلاعات خیلی زیادی از داستان فصل چهارم را فاش نکند، اما در طول آن شاهد صحنه های اکشن زیادی با حضور تایتان ها هستیم. در یک بخش از تریلر یک کارت تایتان (Cart Titan) نمایش داده می شود که روی آن یک مسلسل قرار داده شده است. این صحنه هم بسیار هیجان انگیز به نظر می رسد و هم اینکه ممکن است بسیار ترسناک نیز باشد.
شما در ادامه می توانید اولین تریلر فصل چهارم و پایانی انیمه Attack on Titan را در یوتیوب تماشا و همچنین در ادامه اولین پوستر فصل چهارم این انیمه را مشاهده کنید:
مقاله مرتبط نقد انیمه سریالی Attack on Titan؛ فصل اول تا سوم
انیمه Attack on Titan اقتباسی از مانگایی به همین نام اثر هاجیمه ایسایاما است که اولین نسخه آن در سال ۲۰۰۹ منتشر شد و تا به امروز بیش از ۷۶ میلیون نسخه از مانگای این مجموعه به فروش رفته است. فصل سوم انیمه Attack on Titan در دو بخش تولید و پخش نیمه اول فصل سوم در پاییز سال ۲۰۱۸ و پخش نیمه دوم فصل سوم در بهار امسال آغاز شده بود که اکنون پخش آن رسما به پایان رسیده است. قابل انتظار است که شاهد الگوی مشابه ای در فصل چهارم و پایانی انیمیشن Attack on Titan نیز باشیم که در حال حاضر اطلاعات بیشتری از ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
عناوین مهم خبری