رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس شورای اسلامی وظیفه قانون گذاری و نظارت بر اجرای قوانین را داشته ولی مجلس فعلی در این زمینه ها قدرتمند و توانمند نیست.

- اخبار استانها -
به گزارش خبرگزاری تسنیم از قم ، حجت الاسلام والمسلمین مجتبی ذوالنور در حاشیه ثبت نام انتخابات دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی در ستاد انتخابات استان در فرمانداری قم در گفت وگو با خبرنگاران اظهار داشت: مجلس شورای اسلامی وظیفه قانون گذاری و نظارت بر اجرای قوانین را داشته ولی مجلس فعلی به نظرم در این زمینه ها قدرتمند و توانمند نیست.
وی با بیان اینکه مجلس فعلی به قوانینی پرداخته که نیازهای اصلی و اساسی مردم نیست، ابراز کرد: مردم امروز نیازمند معیشت، مسائل فرهنگی و مبارزه با فساد هستند که باید تمرکز مجلس بعدی روی این اقدامات باشد.
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به برنامه های خود برای مجلس آینده تصریح کرد: حل مشکل معیشتی مردم، کمک به دستگاه قضایی و نظارتی برای برخورد با مفاسد و پاکسازی کشور و شفافیت در مجلس و کشور سه اولویت بنده برای مجلس آینده در صورت اعتماد مردم خواهد بود.
انتخابات 98 قم| زاکانی، ذوالنور و امیرآبادی برای انتخابات مجلس ثبت نام کردند
وی اولویت های قم را مورد توجه قرار داد و گفت: نخستین اولویت موضوع معیشت مردم استان بوده و در کنار آن به دنبال تقویت گردشگری مذهبی و تکمیل پروژه های نیمه تمام مانند عمار یاسر، شهیدان برقعی، اطراف حرم مطهر، مترو، فرودگاه و منوریل هستیم.
ذوالنور با تأکید بر نقش فرودگاه در رونق اقتصادی و تأثیرگذاری در توریست مذهبی ادامه داد: 315 هکتار از شهر قم به ناحق به عنوان بافت تاریخی در نظر گرفته شده که چهره مرکز شهر را ناپسند کرده و با چند ریشتر زلزله فاجعه ای در این مناطق شاهد خواهیم بود.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار