کنفرانس نینتندو در E3 2019؛ Witcher 3 و بسیاری دیگر به سوییچ می آیند

سخت افزار چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۸
نینتندو بازی های زیادی را برای عرضه روی سوییچ امسال و در اوایل سال 2020 معرفی کرد. بازی Breath of the Wild به زودی یک دنباله دریافت خواهد کرد، The Witcher 3: Wild Hunt Complete Edition و بسیاری از فرنچایزهای داستانی دیگر به پلتفرم نینتندو خواهند آمد و ظاهرا زمان خوبی برای طرفداران نینتندو است.

دنباله  Breath of the Wild
نینتندو یک تیزر تریلر برای دنباله مستقیم Breath of the Wild نشان داد. چیز زیادی در تریلر بازی وجود ندارد اما استایل گرافیکی و هنری بازی بسیار شبیه به نسخه قبلیست. نکته جالب درباره این بازی ادامه مستقیم به عنوان دنباله Breath of the Wild است. در حال حاضر چنین موضوعی در سری زلدا چندان سابقه نداشته و فقط یک بازی بوده که دنباله دریافت کرده The Wind Waker.
The Legend of Zelda: Link’s Awakening
بازسازی The Legend of Zelda: Link’s Awakening نیز در تاریخ 29 شهریور روی سوییچ عرضه می شود. Link’s Awakening اولین نسخه سری بود که روی یک کنسول دستی منتشر شد. این بازی در فرنچایز زلدا کمی از باقی عناوین ضعیف تر بوده که بخاطر مکانیک های گیم پلی و حالت بازیست. بازسازی Link’s Awakening احتمالا شامل یک ابزار خلق سیاه چال نیز خواهد بود.
Cadence of Hyrule
Cadence of Hyrule نیز یک موجودیت خاص در فرنچایز زلداست. این عنوان کراس اور Crypt of the Necrodancer و سری زلدا خواهد بود. گیم پلی براساس موسیقی شکل گرفته و حرکات کاربر باید با زمانبندی ساندترک یکی باشد. در بحث موسیقی نیز بازی از ریمیکس آهنگ های کلاسیک زلدا بهره خواهد برد.
The Witcher 3: Wild Hunt Complete Edition
شایعات زیادی پیرامون این موضوع وجود داشت اما مانند اکثر آنها تنها یک خبر کذب به نظر می رسید. اما ظاهرا به شکلی The Witcher 3 برای نینتندو سوییچ پورت شده است. شاید چنین پورتی کاملا غیرقابل ممکن به نظر برسد اما این موضوع توسعه دهندگان (دیوانه) CD Projekt Red را متوقف نکرده. در تریلر منتشر شده ما تنها شاهد قسمت کوتاهی از The ...