نشست خبری مجموعه «ستایش» با حضور عوامل این مجموعه در مرکزهمایش های سازمان صداوسیما برگزار شد.

قدس آنلاین :در این نشست تهیه کننده (آرمان زرین کوب)، سعید سلطانی (کارگردان) و جمعی از بازیگران این مجموعه از جمله داریوش ارجمند، مهدی میامی و قربان نجفی حضور داشتند.
مردم ما با هر چیزی که درگیر می شوند برایش طنز می سازند
سعید سلطانی در پاسخ به اینکه چرا شخصیت محمد با بازی مهدی سلوکی در فصل سه منفعل بود؟ توضیح داد: یکی از دلایل اصلی این فصل محمد است؛ او باعث شد حشمت فردوس و ستایش دوباره به عنوان یک خانواده بهم بپیوندند. محمد منفعل نبود بلکه حتی وجودش اسباب اتفاق های بسیاری در فصل سه را رقم زد.
او درباره حاشیه هایی که برای تیتراژ اول این سریال پیش آمد نیز گفت: ما سعی کردیم از خواننده جوان استفاده کنیم و ترانه به محتوا نزدیک باشد. مردم هم با صدای شهاب مظفری ارتباط خوبی برقرار کردند.
سلطانی سپس تصریح کرد: درباره شوخی هایی هم که در فضای مجازی با این مجموعه انجام شد باید بگویم شوخی ها همیشه در همه جا بوده است. کدام موضوع سیاسی را دیده اید که مردم با آن شوخی نکرده باشند. مردم ما با هر چیزی که درگیر می شوند برایش طنز می سازند.
این کارگردان در ادامه در پاسخ به پرسش ایسنا مبنی بر سیاه نمایی و خشونتی که در اغلب سریال های تلویزیونی نهادینه شده است، در پاسخ به اینکه آیا این میزان خشونت در سریال ها لازم است وتا چه اندازه تلاش شده که در بازتولید صحنه های خشن اصول حرفه ای رعایت شود؟ توضیح داد: «بین سیاه نمایی و نشان دادن شخصیت های داستان تفاوت هایی وجود دارد. ما خودمان به شدت مخالف سیاه نمایی هستیم و قصد این کار را هم نداشتیم.»
«بله؛ سریال هایی ساخته شده که رنگ تیرگی به مردم تزریق می کنند اما «ستایش» رنگ و بوی بخشش را نشان داد. ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار