چرا رزمندگان فاطمیون به مناطق سیل زده رفتند؟

جهان نیوز سه شنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۴۲
وقتی اطلاعیه برای برگزاری یک اردوی جهادی به مناطق سیل زده از طرف بسیج فاطمیون منتشر شد، تعداد زیادی داوطلبانه اعلام آمادگی کردند تا در این اردو مشارکت کنند.

به گزارش جهان نیوز ، پس از وقوع سیل در خوزستان، سردار قاسم سلیمانی در برخی از مناطق سیل زده این استان حضور یافت و در سخنانش با دعوت از مشتاقان مدافع حرم به خوزستان عنوان کرد که کمک به حادثه دیدگان سیل اخیر یک دفاع از حرم است. سردار سلیمانی در پیامی عنوان کرد:
«مشتاقان دفاع از حرم به کمک سیل زدگان خوزستان بیایید. جوانانی که سنشان اقتضا نمی کرد جهاد زمان دفاع مقدس را درک کنند و امروز نیز خیلی اصرار دارند به عنوان مدافع حرم در جبهه حضور پیدا کنند به نظر من باید بیایند به خوزستان، چرا که حادثه اخیر یک دفاع از حرم است، هیچ چیزی بالاتر از حفظ کرامت انسان نیست».
در پی سخنان فرمانده محبوب مدافعان حرم، بسیجیان و رزمندگان فاطمیون با برپایی یک اردوی جهادی عازم کمک رسانی به سیل زدگان استان لرستان شدند. جهادگران فاطمیون می گویند:
«برای ما دفاع از اسلامیت و انسانیت مهم است. حال یک روز در جبهه های دفاع از حریم و حرم و امروز در کمک به مسلمانان ایران و فردا هر جای جهان که اسلامیت و شرف انسانیت در خطر باشد، حاضر خواهیم شد».
وقتی اطلاعیه برای برگزاری یک اردوی جهادی به مناطق سیل زده از طرف بسیج فاطمیون منتشر شد، تعداد زیادی داوطلبانه اعلام آمادگی کردند تا در این اردو مشارکت کنند. نهایتاً یک تیم 40نفره از تهران و یک تیم 30نفره از مشهد راهی شهرستان پلدختر در استان لرستان شدند و البته داوطلبین بیشتری برای این مشارکت جهادی وجود دارند که در اعزام های سوم و چهارم راهی مناطق سیل زده کشور خواهند شد.
نخستین گروه از رزمندگان و بسیجیان پایگاه مقاومت بسیج لشکر فاطمیون چهارشنبه، 21 فروردین ماه از مشهد و تهران عازم شهرستان پلدختر شدند.
از آنجایی ...