رئیس جمهور با اشاره به اینکه کالاهای اساسی کشور ذخایر خوبی دارند، گفت: مصوب می کنیم در زمان پرداخت یارانه اردیبهشت، یک میلیون به تمام خانوارهای یارانه بگیر پرداخت شود.

به گزارش سایت طلا ، حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور صبح امروز در جلسه هیات دولت گفت: انتظار ظهور حضرت ولی عصر(عج) به معنای امید به آینده و آمادگی برای صلح در جهان است.
رئیس جمهور بیان داشت: آن کس در زندگی فردی و جمعی به گونه ای است که الگویش تلاش برای رسیدن به عدالت است، معلوم است که منتظر است. در روایت هم آمده که شیعیان ما را باید در عمل آنها شناخت. اگر مسیر ائمه (ع) را در عمل هر کس مشاهده کردید، آنها شیعیان واقعی هستند.
*در دین و مکتب ما یاس برای آینده معنا ندارد
وی ادامه داد: در روایات آمده شیعیان ما را از عمل آن ها بشناسید. در دین و مکتب ما یاس برای آینده معنا ندارد و پشت سر هر مشکلاتی فرج هست و همیشه باید منتظر گشایش و فرج باشیم.این اعتقاد باید باشد که پشت هر بن بست و پیچیدگی فرج است.در شرایط کنونی بیش از هر زمان دیگر محتاج این عقیده هستیم.
وی با تاکید بر اینکه آن ایمان و اعتقاد به زندگی نشاط می دهد و ما را از ناامیدی نجات داده و از غم و افسردگی می رهاند، خاطرنشان کرد: آینده جهان را با شکوه زیبا و پر از عدل و داد می کند. این عدل و داد جزیی نیست بلکه سراسر جهان را فرامی گیرد.
رئیس جمهور اظهار داشت: بنابراین عید مهمی در پیشرو داریم و امیدواریم با عنایت و دعای آن حضرت، دست همه ما را در این ایام سخت بگیرد و سریعتر در شرایط عادی و معمولی مردم با آرامش بیشتر به فعالیت های اجتماعی و مسائل شخصی شان ادامه دهند.
رییس جمهور با اشاره به این که امروز در روز ۲۰ فروردین روز هسته ای هستیم، اظهار داشت: ما همه سال در این روز جشن هسته ای می گیریم و هر ساله افتتاح های فراوانی داریم. امسال هم از سال گذشته برنامه ریزی بیشتری شده بود، ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار