مربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: برگزاری لیگ قهرمانان آسیا به صورت متمرکز کار را برای ما سخت می کند.

به گزارش خبرگزاری مهر ، حمید مطهری درباره عملکرد کادرفنی پرسپولیس و در راس آنها یحیی گل محمدی در نیم فصل دوم لیگ برتر گفت: می دانید که ما در زمان کمی تا شروع مسابقات نیم فصل دوم لیگ به پرسپولیس اضافه شدیم. حتی روزی که من سر تمرین آمدم پرسپولیس با تیم بادران در ورزشگاه هما بازی داشت و ما با لباس شخصی در محل تمرین و بازی دوستانه حاضر شدیم. فکر می کنم حدوداً ۸ روز تا بازی با تراکتور که اولین دیدار ما بود زمان داشتیم اما از نظر مدل فوتبالی و نتیجه عملکرد خوبی داشتیم. هرچند که بهتر است در این خصوص کارشناسان و هواداران نظر بدهند اما به نظر خودم ما عملکرد خوبی داشتیم.
مربی پرسپولیس ادامه داد: هر چه زمان جلوتر می رفت بهتر شدیم و تاکتیک های مد نظر کادر فنی بیشتر در تیم نمود پیدا می کرد. خوشبختانه تیم ما پیشرفت خوبی داشت هر چند که از روز اول مقابل تراکتور از نظر زرنگی فوتبال خیلی خوب بودیم اما در بحث مالکیت توپ باب میل ما نبود چرا که ما دوست داریم مالکیت توپ و میدان بیشتر در اختیار ما باشد. البته مقابل تیم های عربی در لیگ قهرمانان آسیا ما بالای ۶۰ درصد مالکیت توپ داشتیم که این مساله نشان می دهد که پیشرفت خیلی خوبی در این مدت انجام شد. خوشبختانه بازیکنان هم با برنامه های کادرفنی و در رأس آن آقای یحیی گل محمدی خیلی خوب هماهنگ شدند.
مربی تیم پرسپولیس در خصوص اینکه به دلیل شیوع ویروس کرونا احتمالاً بازی های لیگ قهرمانان آسیا در یک کشور به صورت متمرکز برگزار خواهد شد افزود: به هر حال تصمیم قطعی در این خصوص گرفته نشده اما اگر چنین مسئله ای رخ بدهد این موضوع کار را برای ما سخت می کند. یکی از زیبایی های فوتبال در چنین تورنمنت هایی انجام ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار