رییس جمهور عنوان کرد که یکشنبه ۱۷ فروردین ماه در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا درباره این که بعد از ۲۰ فروردین ماه کسب وکار ها چگونه راه اندازی شود تصمیم گیری خواهد شد.

فرارو- حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی صبح امروز ۱۴ فروردین ماه در جلسه ستاد اقتصادی دولت اظهار کرد: در جلسه امروز بحثی درباره فعالیت های بعد از ۲۰ فروردین ماه مطرح شد که تصمیم نهایی آن در اختیار ستاد ملی کروناست. البته ما در اینجا بحث های اقتصادی آن را انجام دادیم و بحث های اصلی آن هم امروز در وزارت کشور صورت می گیرد و نهایتا روز یکشنبه در ستاد ملی مبارزه با کرونا در این مورد تصمیم گیری نهایی انجام خواهد شد.
وی ادامه داد: البته کسب وکار هایی که قرار است فعالیت های خود را از سر گیرند و اقدامات اقتصادی انجام دهند باید اصول و پروتکل های بهداشتی را رعایت کنند. برای ما هم مبارزه با فقر و هم مبارزه با کرونا مهم است و باید به هر دو جبهه مبارزه با فقر و کرونا توجه شود. در جلسه امروز هم تصمیمات خوبی در زمینه ادامه فعالیت های اقتصادی گرفتیم و تصمیم نهایی را یکشنبه در ستاد ملی مبارزه با کرونا می گیریم و به اطلاع مردم می رسانیم.
رییس جمهور در مورد بحث های اقتصادی امروز دولت بیان کرد: در این جلسه درباره شرایط تامین نیازمندی ها هم در بخش سلامت و هم در بخش کالا های اساسی در این زمان به خصوص و همچنین تا انتهای سال بحث های خوبی انجام دادیم وزارت کشاورزی و صمت گزارش های خوبی از ذخائر کالا های اساسی در ماه های آینده دادند که بسیار امیدوارکننده بود و جداول روزانه ما هم همین ها را نشان می دهد که در ماه های آینده مشکلی پیش رو نیست.
وی اضافه کرد: بانک مرکزی هم گزارش خوبی از شرایط ارزی کشور داد که در سلامت و بخش کالا های اساسی تا پایان سال با طراحی که کردیم و روندی که داریم مشکلی در تامین ارز نخواهیم داشت.
روحانی با بیان این که بخش اول بحث ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار