معاون هماهنگی کننده نیروی انتظامی کشور گفت: بر اساس بررسی های صورت گرفته، میزان سفرهای بین شهری در کل کشور، ۷۵ درصد کاهش یافته که این مهم نقش اساسی در قطع زنجیره انسانی انتقال ویروس کرونا دارد.

آفتاب نیوز :
سردار محمدعلی نوری نژاد عصر پنجشنبه در حاشیه بازدید از فرماندهی انتظامی حوزه جنوب شرق استان تهران در جمع خبرنگاران افززود: مقابله با ویروس کرونا، به عزم همگانی و تلاش و همت مضاعف تمامی افراد نیاز دارد و نیروی انتظامی نیز تلاش دارد تا بر اساس وظایفی که بر عهده گرفته، در این مسیر گام های اساسی بردارد.
وی خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی در تعطیلات نوروزی، با استفاده از ۱۲۰ هزار نفر در دو شیفت کاری تلاش دارد تا به مأموریت های محوله به بهترین شکل عمل و در کنار تلاش گران عرصه سلامت، زمینه را برای شکست ویروس کرونا فراهم کند.
این مسئول با اشاره به لزوم ممانعت از سفرهای غیرضروری و ماندن در خانه برای شکست دادن زنجیره انتقال ویروس کرونا، اظهار داشت: با اقدامات صورت گرفته و همراهی مردم، ترددهای درون شهری در کل کشور در حدود ۷۵ درصد کاهش یافته است و این مهم در شهرستان های شرق استان تهران که به دلیل برخورداری از شهرک های اقماری، از ترددهای بیشتری برخوردار بودند نیز وجود دارد.
نوری نژاد افزود: نیروی انتظامی در کنار تلاش برای ریشه کنی ویروس کرونا، به تمامی وظایف خود در حفظ امنیت جامعه عمل خواهد کرد.
فرماندهی انتظامی ویژه شرق استان تهران تأمین امنیت هفت شهرستان ورامین، پیشوا، قرچک، پاکدشت، پردیس، دماوند و فیروزکوه را بر عهده دارد.
محورهای مهم هراز، فیروزکوه و قمگرمسار در حوزه فعالیت فرماندهی انتظامی شرق استان تهران قرار دارد.
رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت اعلام کرد: تاکنون ۲۹ هزار و ۴۰۶ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده، ۲ هزار و ۲۳۴ نفر به علت ابتلا به این ویروس فوت کرده و ۱۰ هزار و ۴۵۷ ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار