استان همدان با حضور آیت الله شعبانی جان تازه ای گرفت

دریافت خبر : جمعه ۲۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۵۹
استان همدان با حضور آیت الله شعبانی جان تازه ای گرفت
همدان- ایرنا- رییس مجمع نمایندگان استان همدان گفت: خدمات آیت الله «غیاث الدین طه محمدی» در تاریخ استان همدان ماندگار خواهد بود و حضور حجت الاسلام «حبیب الله شعبانی موثقی» جان تازه ای به همدان خواهد داد.

به گزارش ایرنا، محمد علی پورمختار روز جمعه در آیین تکریم و معارفه نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهر همدان افزود: گام دوم انقلاب بلندتر از گام نخست خواهد بود و در دهه پنجم انقلاب حضور نیروهای توانمند و روحیه ای آرمانی، سرعت موتور محرکه انقلاب را دوچندان می کند.
وی اظهار داشت: بزرگان و همه عزیانی که برای انقلاب عمر گذاشتند سرشار از تجربه های گران بهایی است که می توانند در پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی موثر باشند.
پورمختار اضافه کرد: پرچمداری استان همدان در پیروزی انقلاب اسلامی، حضور در دوران هشت سال دفاع مقدس و مدافعان حرم بی نظیر است و حضور افرادی از این خطه در کشور شاخص است.
وی عنوان کرد: انتخاب مجتهد جوان و توانمد به عنوان نماینده ولی فقیه و امام جمعه همدان باز هم افتخار دیگری برای مردم همدان محسوب می شود.
رییس مجمع نمایندگان استان با اشاره به اینکه با حضور حجت الاسلام شعبانی استان همدان جان تازه ای خواهد گرفت، اظهار امیدواری کرد که در حوزه های مختلف سیاسی، فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی بتوانیم موفق تر از گذشته باشیم.
وی تاکید کرد: حال حمایت و پشتیبانی استاندار و نمایندگان و ...

[ مشاهده متن کامل استان همدان با حضور آیت الله شعبانی جان تازه ای گرفت ایرنا ]