خدمتگزاری زائران اباعبدالله الحسین(ع) افتخارانگیز است

برنا نیوز پنج شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۲۵
رئیس دفتر رئیس جمهور اقدامات انجام شده برای ایجاد تسهیل در تردد زائرین اربعین حسینی و تأمین نیازمندی ها و مایحتاج آنان را برغم افزایش بیش از ۳ برابری جمعیت زائران نسبت به سال گذشته ارزنده و قابل تقدیر دانست و گفت: مسئولین استانی و کشوری با برنامه ریزی دقیق وبا تمام وجود در صحنه خدمت به زائران اربعین حسینی حضور و مشارکت فعال دارند.

به گزارش گروه سیاسی برنا، محمود واعظی عصر پنج شنبه در جلسه ستاد اربعین استان خوزستان در شهر خرمشهر با بیان اینکه از سفر به استان خوزستان و پیگیری امور زائرین اربعین حسینی روحیه و انرژی می گیرد، گفت: خوشبختانه امسال با همت مسئولین اقدامات مناسبی برای زائرین ابا عبدالله الحسین(ع) انجام شده و وظیفه خود می دانم از طرف دولت و رئیس جمهور از همه دستگاه هایی که در قالب ستاد اربعین مشغول خدمت به زائرین هستند، تشکر و قدردانی کنم.
رئیس دفتر رئیس جمهور خاطر نشان کرد: انصافاً بسیج این همه امکانات وتدارکات عظیم برای زمان کوتاه از لحاظ اجرایی بسیار دشوار است، اما مسئولین با انگیزه حسینی توانستند شرایط نسبتاً مناسبی را برای زائران فراهم سازند.
واعظی افزود: خدمتگزاری به زائران ابا عبدالله الحسین(ع) افتخارانگیز است و همه مسئولین در کنار مردم در این مسیر گام برمی دارند.
رئیس دفتر رئیس جمهور با تجلیل از روحیه ایثار و فداکاری مردم استان خوزستان، گفت: استان خوزستان از ظرفیت های غنی انسانی و طبیعی برخوردار است و با فعال کردن این ظرفیت ها می تواند در مسیر توسعه و آبادانی روزافزون قرار بگیرد.
واعظی خاطر نشان کرد: خدمت به زائران ابا عبدالله الحسین(ع) افتخاری بزرگ و موجب تقویت روحیه معنویت در وجود انسان می شود و همه باید آن را قدر بدانیم و از این فرصت برای خودسازی و تقویت روحیه وحدت و همدلی استفاده کنیم.
رئیس دفتر رئیس جمهور با بیان اینکه گام های زیرساختی مهمی برای تسهیل در تردد زائران اربعین حسینی برداشته شده است، گفت: در این راستا هم باید توجه داشته باشیم که نباید مراسم اربعین دولتی شود، البته دولت وظیفه دارد انواع زیرساخت ها را ایجاد کرده و تمام ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار