مدیر تیم فوتبال سپاهان اصفهان گفت: امیدوارم زمین برای فردا آماده شود چون اگر بازی لغو بشود و تیم به اصفهان برگردد و دوباره در تاریخ دیگری به تبریز برگردیم، کار ما سخت می شود.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، تیم فوتبال سپاهان اصفهان که برای انجام بازی مقابل تراکتور در هفته سوم لیگ برتر به تبریز رفته، به دلیل بارش سنگین برف و لغو این مسابقه باید یک روز بیشتر در این شهر بماند.
رضا فتاحی مدیر تیم فوتبال سپاهان در مورد اینکه آیا مشکلی برای اقامت بیشتر در تبریز ندارند به خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس گفت: مسابقه لغو و به فردا موکول شد. خیر، مشکلی نداریم. الان مسافر نیست و هتل ها به اندازه کافی اتاق و فضا دارند. 
فتاحی در مورد اینکه آیا تدبیر لازم برای محافظت از زمین هنگام بارش برف پیش بینی شده بود، اظهار داشت: به ما اعلام شد که کاور تا ساعت 10:30 - 11 روی چمن بوده و ناظر بازی هم این را تایید کرد. بعد از آن کاور را برداشتند که خط کشی کنند وغلتک بزنند. بارش برف هم از ساعت 12:00 ظهر خیلی بیشتر شد.
مدیر تیم سپاهان درخصوص هزینه هایی که لغو 24 ساعته مسابقه برای آن ها ایجاد می شود، گفت: ما برای برگشت یک هواپیمای چارتر گرفته بودیم که آن را کنسل کردیم و علاوه بر یک شب اقامت اضافه، فردا دوباره باید یک چارتر دیگر بگیریم. در حال حاضر بارش برف شدید است و نمی دانم می توانند زمین را آماده کنند یا خیر ولی امیدوارم این اتفاق بیفتد. چون اگر بخواهد بازی لغو بشود، تیم به اصفهان برگردد و دوباره در تاریخ دیگری به تبریز برگردیم، کار ما سخت می شود.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار