ساخت سریالی براساس بازی ماشین جنگی معروف پلی استیشن

لوگوی زومجی زومجی . سه شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۹ - ساعت ۱۳:۰
استودیوی پلی استیشن پروداکشن سریال اقتباسی مجموعه بازی های Twisted Metal را به عنوان جدیدترین پروژه تلویزیونی خود معرفی کرد.

شرکت Sony Pictures Television با همکاری پلی استیشن پروداکشن درحال ساخت یک سریال جدید تلویزیونی براساس مجموعه بازی های محبوب و اکشن Twisted Metal است. اولین نسخه از این مجموعه در سال ۱۹۹۵ منتشر شد و بلافاصله مورد استقبال کاربران کنسول اورجینال پلی استیشن قرار گرفت. در سال ۲۰۱۹ بود که گزارشی مبنی بر تمایل سونی برای ساخت یک سریال تلویزیونی براساس این بازی منتشر شد. حالا به نظر می رسد که این موضوع رسماً تأیید شده و فرایند آغاز ساخت این سریال شروع شده است.
سریال اقتباسی Twisted Metal به عنوان مجموعه ی اکشن و کمدی معرفی شده مسئولیت نویسندگی و کارگردانی آن برعهده رت ریس و پاول ورنیک نویسندگان فیلم های Deadpool و سریال Zombieland قرار دارد. اسد قزلباش، رئیس استودیوی پلی استیشن پروداکشن در اینباره می گوید:
« Twisted Metal یکی از محبوب ترین مجموعه بازی های تاریخ پلی استیشن است و ما بسیار خوشحالیم که برای واقعیت بخشیدن به این بازی اسطوره ای با چنین تیم فوق العاده ای همکاری می کنیم»
این سریال درباره یک شخصیت خارجی است که در ازای تحویل بسته ای مرموز در یک دنیای پساآخرالزمانی، به او شانس یک زندگی بهتر داده خواهد شد. او در این مسیر با وسایل نقلیه ی غارتگر و مخربی که وحشیانه به او حمله می کنند مواجه شده و چالش های خطرناکی را تجربه می کند. از جمله ی این موارد، دلقک دیوانه ای که یک کامیون فروش بستنی را می راند و طرفداران او را به نام Sweet Tooth می شناسند.
مایکل جاناتان اسمیت که اخیراً مسئولیت نویسندگی و ساخت سریال اکشن و تخیلی Cobra Kai را برعهده داشته، در تیم سازندگان این سریال نیز حضور دارد. ریس و ورنیک علاوه بر ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار