نگاهی به عملکرد رو به بهبود 
جگوار لندروور در چین
با اینکه بازار خودروی چین در حال حاضر تعریف چندانی ندارد و همین موضوع یکی از دلایل ضرر هنگفت 4.4 میلیارد دلاری جگوار لندروور در سه ماهه اول سال جاری میلادی می باشد اما بریتانیایی ها در سه ماهه گذشته سال 2019 با رشد فروش در چین روبرو بوده اند. 
به گزارش پدال، فروش خودروهای جگوار لندروور در چین در ماه سپتامبر با افزایش 18 درصدی به 8779 دستگاه، در ماه آگوست با رشد 17 درصدی به 8783 دستگاه و در ماه جولای با افزایش 40 درصدی به 8661 دستگاه رسیده است. همین امر باعث شده مدیرعامل جگوار لندروور درباره ی آینده خوش بین باشد.
به همین منوال مدیر تجاری ارشد جگوار لندروور هم احساس خوش بینی و البته احتیاط نسبت به آینده را داشته و از اشاره به وضعیت مالی شرکت در حال حاضر خودداری کرده است.
یکی از تحلیلگران صنعت خودرو می گوید وقتی همه چیز خوب بود جگوار لندروور حدود 77 هزار دلار سود از فروش هر دستگاه شاسی بلند لوکس رنجروور در چین به دست می آورد. البته سال پیش این آمار کلاً افت کرد.
این تحلیل گر بازار افزود: یکی از دلایلی که سال پیش سختی داشتیم به تصمیمات محتاطانه ای مربوط می شد. ما نمی خواستیم با افزایش تولید به هر قیمتی، افت فروش کلی در چین را جبران کنیم و در آینده حضور در بازار خودروهای لوکس سخت تر از این هم خواهد شد.
با اینکه طلای بیشتری وجود دارد اما استخراج آن گران تر و گران تر خواهد شد.
احتمالاً بازار خودروهای لوکس وضعیت پیچیده و سختی خواهد داشت.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار