گروه فناوری اطلاعات خزائن، سامانه جامع محتوای تبلیغ دینی است که در آن مبلغان، فعالان فرهنگی، مربیان تربیتی و زائران اربعین می توانند در میان هزاران محتوای مستند جست وجو، مطالعه و یادداشت برداری کنند.

به گزارش ایکنا ؛ بیست و هفتم مهرماه مصادف با ۲۰ صفر، اربعین حسینی(ع) است. با نزدیک شدن به اربعین حسینی زائران حرم ابا عبدالله الحسین(ع) از شهرهای مختلف ایران به سمت حرم سومین امام شیعیان در حرکت هستند؛ هر ساله در این ایام ارادتمندان راه آزادگی، بزرگترین گردهمایی مذهبی و سیاسی شیعیان را در مسیرهای منتهی به کربلای حسینی برپا می کنند.
در این راهپیمایی میلیون ها عاشق، رنج راهپیمایی را به جان می خرند تا ارادت خود را به حضرت اباعبدالله الحسین(ع) نشان دهند و در این مسیر دلشان را جلا بخشند. یکی از ابزاری که در این مسیر می تواند فضای بهتر و امکانات بیشتری را از معارف پیاده روی اربعین در اختیار زائران قرار دهد، فضای مجازی و استفاده از نرم افزارهای تلفن همراه است.
خزائن، یکی از نرم افزارهایی است که به عنوان سامانه جامع محتوای تبلیغ دینی شناخته می شود و محتوای بسیار مناسبی را در اختیار زائران و علاقه مندان به محتوای دینی قرار می دهد. در این نرم افزار مبلغان، فعالان فرهنگی، مربیان و سایر علاقه مندان تربیتی می توانند در میان هزاران محتوای مستند جست وجو، مطالعه و یادداشت برداری کنند.
از جمله قابلیت های این نرم افزار می توان به جست وجوی پیشرفته براساس قالب محتوایی از جمله سخنرانی، روضه و داستان اشاره کرد. در این بخش فیلتر براساس مخاطب، فیلتر براساس پدیدآورنده و فیلتر براساس ناشر انجام می شود.
بسته های محتوایی یکی دیگر از قابلیت های این نرم افزار است که شامل معرفی هر بسته، مشاهده زیربسته ها و امکان دانلود محتوای بسته ها و استفاده آفلاین است. در این نرم افزار نمایشگر محتوا نیز وجود دارد که شامل نمایش اختصاصی محتوای تبلیغی، برجسته سازی ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار