سریال تلویزیونی "سلمان فارسی" به کارگردانی داود میرباقری در شاهرود روزهای پایانی خود را از فصل بیزانس سپری می کند.

- اخبار فرهنگی -
به گزارش خبرگزاری تسنیم ، مجموعه تلویزیونی "سلمان فارسی" از شاهرود به سمت شهرک سینمایی نور می روند. حسین طاهری تهیه کننده سریال با اعلام این خبر، گفت: گروه در حال آماده سازی لوکیشن در شهرک نورند که ظرف روزهای آتی برای ادامه تصویربرداری به شهرک نور اعزام می شوند و بخش هایی در تهران تصویربرداری خواهد شد.
سریال تلویزیونی "سلمان فارسی" از روز عید قربان بعد از توقف کرونایی جلوی دوربین رفت که بخش هایی از فصل بیزانس را به تصویر بکشد. سفرهای ترکیه و ارمنستان که پیش تر اعلام شده بود به دلیل شیوع کرونا لغو شد و تصمیم سازندگان بر این شد تا در ایران به کمک ویژوال افکت تصویربرداری شود.
گروه های پزشکی در اجرای پروتکل های بهداشتی به گروه سازنده کمک می کنند تا افراد در سلامت کامل به کار ادامه دهند. 
تصویربرداری "سلمان فارسی" زمستان سال گذشته در شهداد کرمان و قشم آغاز شد. این سریال در سه دوره تاریخی ایران باستان، بیزانس و رم جلوی دوربین می رود. 
"سلمان فارسی" به کارگردانی داوود میرباقری و تهیه کنندگی حسین طاهری به سفارش مرکز سیمافیلم ساخته می شود و از جمله بزرگ ترین آثار نمایشی تاریخ کشور محسوب می شود. زلال فیلم مجری طرح سریال است و پیش بینی می شود فیلمبرداری این سریال الف ویژه حدود 5 سال به طول انجامد.
فرهاد اصلانی نقش تاجر را در مجموعه "سلمان فارسی" بازی می کند؛ همچنین علی دهکردی، چنگیز جلیلوند و محمدرضا هدایتی نیز در این سریال به ایفای نقش می پردازند.
فیلم های سینمایی تلویزیون در "هفته دفاع مقدس"
هفته دفاع مقدس در قاب شبکه های تلویزیونی/ از شروعِ پخش "ایل دا" تا پخش نوستالژی "سیمرغ"

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار