آخرین وضعیت بازار ارز چطور است و با توجه به آخرین قیمت ها پیش از شروع بازار روز پنجشنبه احتمالا وضعیت امروز بازار چطور خواهد شد و اولین قیمت دلار چقدر خواهد بود؟

به گزارش تجارت نیوز ، آخرین وضعیت بازار ارز چطور است و با توجه به آخرین قیمت ها پیش از شروع بازار روز پنجشنبه احتمالا وضعیت امروز بازار چطور خواهد شد و اولین قیمت دلار چقدر خواهد بود؟
در این مورد دنیای اقتصاد روایت کرده است: روز چهارشنبه، نوسان گیران، معاملات خود را در کانال ۲۷ هزار تومانی کلید زدند. اما آنچه جدا از این شروع افزایشی، حاضران در بازار را شگفت زده کرد، واکنش بازارساز ارزی به این اتفاق بود. رشد کانالی قیمت در بازار آزاد موجب شد که نرخ فروش دلار بر تابلوی صرافی های بانکی هم به بالای ۲۷ هزار تومان برود. در حالی که عده ای اعتقاد داشتند، این اتفاق می تواند به عنوان یک سیگنال افزایشی به نوسان گیران ارزی عمل کند، اتفاق غیرمنتظره ای رخ داد و نرخ ارز در بازار آزاد نه تنها رشد بیشتری را تجربه نکرد که در اواخر روز به کانال ۲۶ هزار تومانی بازگشت.
تاکتیک نگه دارنده در بازار دلار
ساعت ۴ بعدازظهر اسکناس آمریکایی در بازار آزاد با قیمت ۲۶ هزار و ۸۵۰ تومان به فروش می رفت که نسبت به آغاز روز افت ۱۵۰ تومانی داشت ولی در مقایسه با روز سه شنبه همچنان نمایانگر ۱۵۰ تومان رشد قیمت بود. بازارساز روز چهارشنبه نهراسید و قیمت های خود را همسان با بازار آزاد بالا برد و در نتیجه آن توانست قیمت را به کانال ۲۶ هزار تومانی برگرداند.
در روزهای قبل نیز یک بار چنین اتفاقی رخ داد و بازارساز با همین تاکتیک اجازه پیشروی به کانال بالاتر را نداد. با توجه به این مساله می توان گفت، تاکتیک جدید بازارساز مبنی بر نزدیک کردن قیمت ها به عنوان نگه دارنده دلار در کانال ۲۶ هزار تومانی عمل کرده است. با این حال، برای اینکه چنین سیاست و تاکتیکی اثرگذاری خود ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار