پیام فارس - جهرم- رئیس کمیته اپیدمیولوژی ستاد مدیریت کرونا فارس گفت: جهرم مقام دوم شیوع بیماری در استان را به خود اختصاص داده است.
به گزارش خبرنگار مهر ، عبدالرسول همتی در جلسه ستاد شهرستانی مدیریت بحران کرونا در جهرم با حضور امام جمعه جهرم، معاون استاندار فارس و جانشین استاندار در ستاد استانی کرونا ، فرماندار ویژه شهرستان جهرم، معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شیراز، رئیس دانشگاه علوم پزشکی جهرم و دیگر مسولان و کارشناسان استانی و شهرستانی در محل فرمانداری جهرم برگزار شد، افزود:
عبدالرسول همتی در این جلسه گفت: بر اساس ارزیابی های صورت گرفته دانشگاه علوم پزشکی جهرم کارش را به بهترین نحو انجام داده است اما اکنون اکثر کشور دچار شرایط بحرانی هستند و باید ما نیز منتظر این بحران بوده و البته آمادگی برای مقابله با آن را نیز داشته باشیم.
وی افزود: موارد مختلفی در شهریور در شیوع کرونا نقش داشتند که مهم ترین آن مسافرت ها بود.
معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شیراز با بیان اینکه پیک بعدی حدود 15 روز دیگر به استان فارس می رسد، بیان کرد: از معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی جهرم می خواهم که همکاری بیشتری در خصوص سیستم گزارش دهی داشته باشند.
مهدی شفیعیان، فرماندار ویژه جهرم در ابتدای این جلسه اظهار داشت: تا کنون بیش از 50 جلسه ستاد شهرستانی کرونا و پانصد جلسه فرعی در جهرم برگزار شده است.
همچنین، حجت الاسلام محمدحسین مدبر، امام جمعه جهرم ضمن تشکر از ستاد شهرستانی مقابله با کرونا بیان داشت: برای برخورد و تذکر در خصوص مقابله با کرونا باید به نرمی مردم را متوجه این مهم کرد که تنها با رعایت کردن مسائل و پروتکل های بهداشتی می توان بر ...

سرخط اخبار