استاندار بیان کرد:همچنین در این دیدار بر تسریع در روند اجرای کار، تقسیم بندی وظایف و برنامه ها همچنین تعیین بانک عامل برای پرداخت تسهیلات تاکید شد تا مراحل اجرای کار در کوتاه ترین زمان ممکن عملیاتی شود.

به گزارش خبرگزاری برنا خراسان جنوبی،  محمد صادق معتمدیان به منظور انجام پیگیری های لازم برای کوتاه تر کردن مراحل اجرایی کار در پروژه راه آهن بیرجند با معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور گفت و گو کرد.
این دیدار معتمدیان با خیرالله خادمی با هدف پیگیری اجرای مصوبه اخیر هیات امنای ارزی کشور مبنی بر اختصاص ۲ هزار و ۸۰۰ میلیارد تومان به پروژه راه آهن بیرجند انجام شد. 
همچنین در این دیدار بر تسریع در روند اجرای کار، تقسیم بندی وظایف و برنامه ها همچنین تعیین بانک عامل برای پرداخت تسهیلات تاکید شد تا مراحل اجرای کار در کوتاه ترین زمان ممکن عملیاتی شود. 
بحث و بررسی درخصوص آخرین وضعیت راه های استان از دیگر برنامه های این دیدار بود که با حضور مدیرکل راه و شهرسازی استان و نماینده کنسرسیوم ریلی خراسان جنوبی انجام شد.
استاندار خراسان جنوبی در ادامه رایزنی برای پروژه راه آهن در پایتخت با مدیرعامل بانک رفاه کشور دیدار کرد.
این دیدار معتمدیان با اسماعیل لله گانی با هدف پیگیری مصوبه اخیر هیات امنای ارزی کشور صورت گرفت و استاندار ضمن تشریح اهمیت پروژه راه آهن شرق، بر طی شدن مراحل کار با سرعت هرچه بیشتر و بدون هیچ وقفه ای تاکید کرد. 
هدف از این دیدار، تعیین بانک رفاه به عنوان لیدر بانکی و تاکید بر سرعت بخشیدن به روند تشکیل کنسرسیوم بانکی برای پرداخت تسهیلات ویژه راه آهن بود.
بنابر این گزارش در جلسه دوم مهرماه هیات امنای صندوق توسعه ملی که به ریاست رییس جمهوری برگزار شد، با اختصاص ۲ هزار و ۸۰۰ میلیارد تومان تسهیلات ریالی از محل صندوق توسعه ملی به ابرپروژه راه آهن خراسان جنوبی موافقت شد.
تزریق این ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار