نیویورک- ایرنا- نماینده مستعفی آمریکا در امور ایران، از عضویت در تیم موسوم به معامله قرن ابراز افتخار کرد و گفت کارزار فشار حداکثری بر ایران، یک دستاورد تاریخی تحت هدایت ترامپ بوده است.

برایان هوک روز پنج شنبه در پی اعلام توافق امارات متحده عربی و رژیم صهیونیستی به همراه دیگر اعضای مرتبط در ماجرای معامله قرن به دفتر دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا آمده بود، افزود: دولت ترامپ امروز تاریخ سازی کرد. مفتخرم عضو تیمی بودم که جرد(کوشنر) سرپرست آن بود.
وی بدون در نظرگرفتن رنج های بی شمار مردم فلسطین و کشته و زخمی شدن هزاران نفر از آنها و همچنین محاصره طولانی مدت میلیون ها انسان بی گناه توسط رژیم صهیونیستی، مدعی شد: صلح بین اعراب و اسرائیل بدترین کابوس برای ایران است.
نماینده مستعفی آمریکا در امور ایران اظهار کرد: هیچ کسی خواهان تشدید درگیری بین اعراب و اسرائیل به جز ایران نیست. آنچه که امروز به عنوان خاورمیانه جدید می بینیم، بسیار متفاوت از گذشته است. ما آینده ای را می بینیم که روابط بیشتر کشورهای حاشیه خلیج فارس با اسرائیل برقرار شده است.
هوک ادعا کرد: ایران اکنون با بحران مشروعیت و اعتبار در بین مردم خود مواجه است و کارزار فشار حداکثری آمریکا یک دستاورد تاریخی را به دست آورده است.
در ادامه اظهارات این نماینده مستعفی آمریکا، استیون منوچین وزیر خزانه داری که به اتاق جنگ آمریکا علیه مردم ایران مشهور شده است هم گفت: تحت هدایت ترامپ، شدیدترین تحریم ها را بر ایران وضع کردیم و اطمینان داریم که آنها هرگز به سلاح اتمی دست نخواهند یافت که بخش مهمی برای حفظ صلح در خاورمیانه است.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار