اهانت، متانت، حمایت/ اظهارات جدید مدیرکل آژانس درباره بازرسی های اخیر در ایران/ واکنش وزارت خارجه کشورمان به بازداشت ناعادلانه صدها فلسطینی/ طرح تامین کالاهای اساسی به زیان کارگران و بازنشستگان تامین اجتماعی و ... در صدر اخبار مورد توجه و پربازدید امروز مخاطبان سرویس سیاسی ایسنا بود که می توانید آنها را در این گزارش مرور کنید.

اهانت، متانت، حمایت
به گزارش ایسنا، حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار حضوری با رئیس جمهور و اعضای ستاد ملی مقابله با کرونا، با انتقاد شدید و صریح از اقدام برخی ها در برخورد با دولت و رئیس جمهور و هتک حرمت رئیس قوه مجریه، گفتند: «هتک حرمت حرام است و انتقاد با هتک حرمت تفاوت دارد ضمن اینکه امروز کشور بیش از هر زمان دیگری به همکاری و اتحاد و انسجام نیاز دارد.»
گزارشی در همین ارتباط با عنوان "اهانت، متانت، حمایت" در صدر اخبار پرمخاطب امروز قرار گرفت.
بیانات رهبری فصل الخطابی برای همه گروه های سیاسی و مسئولان است
همچنین رئیس دفتر رئیس جمهور با قدردانی از حمایت اخیر مقام معظم رهبری از دولت، فرمایشات ایشان را فصل الخطاب دولت و همه گروه های سیاسی دانست.
محمود واعظی در زمینه ضرورت حفظ حرمت و جایگاه رئیس جمهور و دولت، گفت: بیانات معظم له مثل همیشه بسیار روشنگر، صریح و راهگشا بود. با توجه به اینکه متاسفانه فضای توهین و هتک حرمت دولت و شخص رئیس جمهور در سکوت و انفعال مراجع مسئول در حال باب شدن بود، بیانات ایشان بسیار بموقع بود و از رویه شدن این رفتار ناصواب جلوگیری کرد.
اظهارات جدید مدیرکل آژانس درباره بازرسی های اخیر در ایران
اظهارات مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی درباره بازرسی اخیر اعلام شده در ایران هم از دیگر اخبار پربازدید بود.
رافائل گروسی در این باره گفت: اگر هر چه زودتر تمام جنبه هایی را که توسط آژانس بین المللی انرژی اتمی بررسی می شود شفاف سازی کنیم، برای همه و اول ایران بهتر خواهد بود.
وی ادامه داد: امیدوارم بتوانیم بدون موانع فعالیت کنیم.
اشغالگران باید به بازداشت های خودسرانه پایان ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار