رئیس دفتر رئیس جمهور معتقد است که بخش اعظم مشکلات فعلی کشور از خارج از کشور نشات می گیرد اما کلید و راه حل این مشکلات در داخل کشور است.

به گزارش ایسنا-محمود واعظی در جشن آغاز سال تحصیلی در دانشگاه دولتی گرمسار به تمجید از ایستادگی و مقاومت مردم کشورمان پرداخت و اظهار کرد: با عنایت خداوند، مقاوت و ایستادگی مردم و رهنمودهای رهبری معظم انقلاب و با تلاش کارگزاران نظام توانسته ایم در مقابل فشار حداکثری دشمنان پیروز شویم.
وی با اذعان به اینکه امروز اقتدار ملت و نظام بیشتر از سال های قبل است، افزود: نمود این اقتدار در سفر رئیس جمهور به مقر سازمان ملل در نیویورک همه دنیا دید.
واعظی با بیان اینکه تلاش کردند که ما نفت نفروشیم و در دو ماه تسلیم خواسته های آنان شویم ادامه داد: جمهوری اسلامی نه تنها ایستاد و تسلیم نشد بلکه با اقتدار و تدبیر نفت مان را هم فروختیم.
رئیس دفتر رئیس جمهور با بیان اینکه همه بخش های کشور در حال خدمت به مردم هستند، تصریح کرد: این دغدغه و اشتیاق خدمت را در سفر به استان های مختلف دیده و تحسین می کنیم.
وی آبادانی همه کشور را رسالت مسئولان و دولت دانست و با اشاره به روند توسعه استان سمنان در سال های گذشته، گفت: وظیفه ما آبادانی کل کشور است ولی آمارها نشان می دهد که رشد و توسعه استان سمنان کمتر از استان های دیگر بوده و از همین رو در انتخاب مهندس آشناگر استاندار سمنان به این ویژگی بیشتر توجه شده چرا که استاندار فعلی سمنان فردی است که دغدغه توسعه و آبادانی را دارد.
اختلافات را در اتاقی دربسته بگذاریم
وی با بیان اینکه باید اختلافات را در اتاقی دربسته بگذاریم ادامه داد: باید همه در کشور همفکری کرده و اختلاف ها را در اتاقی دربسته بگذاریم و برای حل مشکلات کشور یک دل و متحد شویم.
مشاور رئیس جمهور از توجه جدی به دانشگاه ها خبر داد و گفت: در دولت تدبیر و ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار