مراسم معارفه معاون مرکز ارتباطات و رسانه و مدیر ارتباطات و اطلاع رسانی مرکز ارتباطات و رسانه آستان قدس رضوی برگزار شد.

به گزارش قدس آنلاین ، رئیس مرکز ارتباطات و رسانه آستان قدس رضوی در این مراسم با تاکید بر اینکه فعالیت در حوزه رسانه این آستان مقدس فرصتی بی بدیل برای خدمت رسانی به زائران، مجاوران و دلدادگان به اهل بیت(ع) است، گفت: این فرصت را برای خدمت رسانی به دلدادگان اهل بیت(ع) باید قدر دانست و با تمام توان از این موقعیت معنوی بهره برد .
محمد مهدی خیرجو با تاکید بر اینکه تولیدات رسانه باید متناسب شرایط روز و کاربردی باشد، افزود: وظیفه ما در مرکز ارتباطات و رسانه آستان قدس رضوی بازتاب خدمات گسترده و امیدبخش از بارگاه ملکوتی حضرت رضا(ع) در سطح جامعه است .
وی با اشاره به اهانت گستاخانه نشریه فرانسوی نسبت به ساحت پیامبر اعظم(ص) با بیان اینکه در شرایط کنونی در جنگ رسانه ای تمام عیار با دشمنان اسلام و انقلاب هستیم، تصریح کرد: ما به عنوان فعالان رسانه ای در دستگاه مقدس حضرت رضا(ع) باید با روحیه جهادی و انقلابی فعالیت کنیم و در خط مقدم نبرد فرهنگی دشمن علیه ارزش های اسلامی ایفای نقش جدی داشته باشیم .
تولیدات رسانه ای باید تحول آفرین و فاخر باشد
رئیس مرکز ارتباطات و رسانه آستان قدس رضوی ادامه داد: تولیدات رسانه ای دستگاه حضرت رضا(ع) باید برای مردم امیدبخش، معرفت افزا، تاثیرگذار، تحول آفرین و انگیزشی باشد، همانگونه که تولیت آستان قدس رضوی نیز بر تولیدات خلاقانه و فاخر تأکید ویژه دارند .
همچنین محسن هوشمند معاون مرکز ارتباطات و رسانه آستان قدس رضوی در این جسله خدمت در نظام مقدس جمهوری اسلامی را از نعمات عظیم خداوند و شایسته سپاسگزاری دانست و ابراز کرد: خدمتگزاری خالصانه در هر نقطه از نظام مقدس جمهوری اسلامی باعث ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار