گروه استان ها آبرسانی به حاشیه شهر کرمان با وضعیت اسفباری انجام می شود و مردم در جاهایی که امکان عبور تانکر آبرسان وجود ندارد مجبورند آب را به هرقیمتی تا خانه برسانند.

- اخبار استانها -
به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمان ، در حاشیه شهر کرمان مردمی زندگی می کنند که شاید قدر آب را خیلی بیشتر و بهتر از ما بدانند مردمی که برای به دست آوردن هر قطره از این آب سختی و مشقت زیادی را تحمل می کنند.
تانکر آبرسان که به محله می رسد ظرف های آبشان را آماده می کنند و آب را ظرف ظرف پر کرده و به خانه هایشان می برند. وضعیت برای آنهایی که تانکر آبرسان به درب خانه هایشان نمی رود سخت تر هم می شود و مجبورند این مسیر را هر قدر طولانی هم که باشد به هر وسیله ای طی کنند و سطل ها و ظرف های آب را حمل کنند.
روزهای بارانی حاشیه شهر کرمان به روایت تصویر
گزارش تسنیم از حاشیه شهر کرمان؛ مردمی که آب سالم برای خوردن ندارند چگونه به فکر شستن دست ها باشند؟ + فیلم
روایت خبرنگار تسنیم از حاشیه نشینی در کرمان؛ اینجا محرومیت فریاد می زند+تصاویر
مردم این منطقه از شهر قدر آب را خیلی بیشتر از ما می دانند زیرا برای به دست آوردن آن باید زحمت زیادی را تحمل کنند با این وجود کاش مسئولان تدبیری می اندیشیدند که این آبرسانی وضعیتی بهتر و بهداشتی تر داشت.
به گزارش تسنیم در شرایطی که شیوع ویروس کرونا همه اقشار جامعه را به نوعی تهدید می کند تلاش برای رعایت بیشتر موازین بهداشتی ضرورت بیشتری پیدا می کند.
گزارش و فیلم از ثارالله انکوتی

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار