تیم فوتبال الهلال عربستان با پیروزی چهار بر یک مقابل السد قطر در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا در یک قدمی رسیدن به فینال این رقابت ها قرار گرفت.

خبرگزاری ایرنا: تیم فوتبال الهلال عربستان با پیروزی چهار بر یک مقابل السد قطر در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا در یک قدمی رسیدن به فینال این رقابت ها قرار گرفت.
تیم های السدقطر و الهلال عربستان از ساعت ۱۹ دقیقه امشب در ورزشگاه «جاسم بن حمد» شهر دوحه قطر برگزار کننده بازی رفت نیمه نهایی رقابت های لیگ قهرمانان آسیا بودند که این بازی در پایان با پیروزی چهار بر یک نماینده عربستان به پایان رسید.
گل های الهلال در این بازی توسط بافه تیمبی گومیس (۲)، علی البلیهی و محمد الشلهوب به ثمر رسید و تک گل تیم السد با گل به خودی بافه تیمبی گومیس وارد دروازه نماینده عربستان شد.
عبدالکریم حسن از السد در دقیقه ۳۵بازی با دریافت کارت قرمز از بازی اخراج شد و همچنین کارت زرد داور عمانی به بغداد بونجاح وی را از بازی برگشت محروم کرد.
به نظر می رسد با این پیروزی شاگردان ژاوی هرناندس شانس زیادی برای رسیدن به فینال لیگ قهرمانان آسیا نداشته و همچون دوره های گذشته باید در مرحله نیمه نهایی وداعی تلخ با مهمترین و بزرگ ترین تورنمنت باشگاهی قاره کهن داشته باشند.
دیدار برگشت الهلال عربستان و السد قطر سه شنبه ۳۰ مهر در ورزشگاه ورزشگاه ملک فهد ریاض برگزار می شود.

سرخط اخبار