جیرفت - ایرنا - عملیات اجرایی بوستان شهدای عشایر با حضور سردار غلام رضا سلیمانی رییس بسیج مستضعفین و جمعی از خانواده معظم شهدا در جیرفت آغاز شد.

شهردار جیرفت روز پنجشنبه در حاشیه آیین کلنگ زنی بوستان شهدای عشایر استان کرمان در جیرفت به خبرنگار ایرنا گفت: پارک شهدای عشایر در زمینی به مساحت ۳۰ هزار مترمربع و اعتبار ۲۰ میلیارد ریال کلنگ زنی شد.
نعمت الله حسین زاده افزود: این بوستان طی مدت ۶ ماه به بهره برداری می رسد و تمام علائم این پارک به یاد شهدای عشایر ایجاد می شود.
وی با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی در خصوص زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا، اظهار داشت: شهرداری جیرفت میزبان بیشترین فرزندان شهید در بین ادارت جنوب استان کرمان بوده و این مساله باعث افتخار این مجموعه است.
وی با بیان اینکه شهدا الگوی مناسبی برای جوانان هستند، بیان کرد: شهیدان با تقدیم جان خود در راه اسلام و انقلاب، راه و روش زندگی را به ما نشان دادند و ما نیز همواره باید در راه ولایت و انقلاب قدم برداریم.
یادواره یکهزار و ۲۰۰ شهید عشایر استان کرمان با حضور سردار غلام رضا سلیمانی رییس سازمان بسیج مستضعفین، محمدجواد فدائی استاندار کرمان، فرماندهان نظامی و انتظامی، ائمه جمعه، مدیران، سران طوایف و جمع زیادی از مردم در مصلی جیرفت برگزار شد.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار