انتقام گیری پسر جوان از دختر مورد علاقه اش

برترینها یکشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۹
پسر جوان پس از پایان دوستی با دختر تحصیل کرده برای انتقام گیری دست به نقشه عجیبی زد.

خبرگزاری ایلنا : پسر جوان پس از پایان دوستی با دختر تحصیل کرده برای انتقام گیری دست به نقشه عجیبی زد.
سرهنگ تورج کاظمی رئیس پلیس فتا تهران بزرگ گفت: چندی قبل زن جوانی به نام منصوره ۲۹ ساله با حضور در اداره پلیس ادعا کرد یک نفر ناشناس با هک کردن و دسترسی به حساب های کاربری و سایت های ترجمه ام به آدرس ایمیل شخصی من اقدام به خارج کردن من از حساب کاربری ام کرده و دیگر نمی توانم محتواهای پژوهشی ام را بردارم.
وی افزود: با توجه به اینکه هکر اینترنتی بعد از دسترسی به حساب کاربری دختر جوان هیچ گونه درخواست مالی و دوستی مطرح نکرده است فرضیه یک انتقام گیری شخصی پیش روی ماموران قرار گرفت.
رییس پلیس فتا تهران ادامه داد: ماموران با اقدامات پلیسی و کارشناسایی توانستند مخفیگاه این هکر را که مردی ۳۴ ساله به نام خسرو است را در بلوار فردوس شناشایی کنند و در ادامه با هماهنگی مقام قضایی اقدام به دستگیری متهم کردند.
سرهنگ تورج کاظمی گفت: متهم ابتدا خود را بیگناه می دانست اما وقتی در برابر دختر جوان قرار گرفت مشخص شد که منصوره و خسرو از مدتی قبل با هم دوست و در ارتباط بوده اما وقتی دچار اختلاف شدند و پسر جوان با توجه به اینکه در گذشته از ایمیل منصوره استفاده کرده و به حساب کاربری وی دسترسی داشته پس از اینکه با هم دچار اختلاف شده اند برای انتقام گیری اقدام به تغییر رمز ورودی دختر جوان کرده و دسترسی وی را قطع کرده است.
توصیه پلیسی
سرهنگ کاظمی گفت: حضور و تعامل کاربران مختلف با فرهنگ ها، تربیت ها و آداب اجتماعی متفاوت، می طلبد یک سری قاعده برای حفظ حریم خصوصی و روابطی در چهارچوب، بنا شود تا افراد با رعایت آنها به حفظ و رعایت "اخلاق" دست بزنند اما ...

سرخط اخبار