نماینده مردم شهرستان مشگین شهر در مجلس شورای اسلامی گفت: تمرکزگرایی در مرکز استان یکی از مهم ترین موانع اصلی سرمایه گذاری است که باید با رفع مشکلات راه را برای حضور سرمایه گذاران در شهرها نیز هموار کنیم.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، محمود عباس زاده نماینده مردم مشگین شهر در مجلس امروز در نشست با سرمایه گذاران در مشگین شهر اظهار داشت: منطقه مشگین شهر ظرفیت ها و پتانسیل های ویژه ای در حوزه گردشگری دارد که با توجه جدی به آن ها می توانیم گام موثری در توسعه استان برداریم.
وی تمرکزگرایی در مرکز استان را مانع اصلی سرمایه گذاری دانست و افزود: تمرکزگرایی در مرکز استان یکی از مهم ترین موانع اصلی سرمایه گذاری است که باید با رفع مشکلات راه را برای حضور سرمایه گذاران در شهرها نیز هموار کنیم.
عباس زاده با بیان اینکه تسریع در روند اجرای پروژه های گردشگری ضروری است و تصریح کرد: در حوزه گردشگری در سطوح مختلف باید مشکلات و مسائل پیش رو احصا شده و برای رفع این تهدیدات برنامه های لازم ارائه و مورد بررسی و پیگیری جدی قرار گیرد.
نماینده مردم شهرستان مشگین شهر در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر جذب گردشگران به شهرستان بیان کرد: با سرمایه گذاری در بخش گردشگری علاوه بر ایفای نقش در اشتغال زایی برای جوانان در تولید ثروت و توسعه و پیشرفت منطقه نیز نقش تعیین کننده ای خواهیم داشت.
وی در ادامه اظهار کرد: گردشگری موضوع بسیار مهم و پیچیده ای است که باید با فرهنگ سازی مناسب و نگاه تخصصی در این موضوع موفق خواهیم شد بنابراین امیدواریم شاهد توجه جدی همگان به این امر مهم باشیم.

سرخط اخبار