معاون راهداری سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای اعلام کرد: در پی سیل اخیر حدود ۱۲۰ راه روستایی در استان های سیل زده جنوبی مسدود شده اند و در حال بازگشایی آن ها هستیم و از سوی دیگر نیز ۱۵ محور و جاده شریانی و غیر شریانی به دلیل کرونا مسدود شده و راه جایگزین برای آن ها وجود دارد تا مردم تحت غربالگری و تست قرار گیرند.

ایسنا: معاون راهداری سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای اعلام کرد: در پی سیل اخیر حدود ۱۲۰ راه روستایی در استان های سیل زده جنوبی مسدود شده اند و در حال بازگشایی آن ها هستیم و از سوی دیگر نیز ۱۵ محور و جاده شریانی و غیر شریانی به دلیل کرونا مسدود شده و راه جایگزین برای آن ها وجود دارد تا مردم تحت غربالگری و تست قرار گیرند.
رضا اکبری اظهار کرد: در حال حاضر ۱۲۰ راه روستایی در استان های کرمان، جنوب کرمان، هرمزگان و سیستان و بلوچستان وجود دارد که هنوز مسدود هستند و در عین حال ۱۷۴ اکیپ بازسازی سیل در این استان ها و دیگر مناطق سیل زده کشور مشغول فعالیت هستند.
وی افزود: نگرانی چندانی بابت این استان ها نداریم چرا که به محض فروکش کردن آب راه های جایگزین و موقت برای مردم این مناطق ایجاد شده و محورهای مسدود شده را بازسازی و بازگشایی می کنیم اما از فردا شب بر اساس پیش بینی های صورت گرفته سامانه جدید بارشی وارد کشور می شود که به گفته سازمان هواشناسی در برخی مناطق مانند خوزستان، چهارمحال بختیاری و لرستان تا ۸۰ میلیمتر بارندگی خواهیم داشت. البته اگه این میزان بارندگی مانند سیل اخیر بیشتر از پیش بینی های هواشناسی باشد نگرانی برای سیل وجود دارد.
معاون راهداری سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای به ۱۵ محور مواصلاتی شریانی و غیر شریانی در کشور اشاره کرد که به دلیل جلوگیری از شیوع کرونا مسدود شده اند و گفت: این جاده ها با تصمیم مقامات استانی و قضایی مسدود شدند چراکه توریست پذیر و مسافر پذیر هستند و البته برای آنها راه های جایگزین شریانی و آزادراهی در نظر گرفته شده است تا مردم ضمن تردد از این جاده ها تحت غربالگری و تست ویروس کرونا قرار ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار