بانک اطلاعاتی قاچاقچیان مواد مخدر در استان مازندران تشکیل شد

خبرگزاری تسنیم پنج شنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۲۷
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر مازندران گفت: بانک اطلاعاتی خرده فروشان مواد مخدر در این استان تشکیل شد.

- اخبار استانها -
به گزارش خبرگزاری تسنیم از ساری ، سرهنگ علیرضا ثقفی در نشست خبری با اصحاب رسانه و خبرنگاران اظهار داشت: 500طرح پاکسازی مناطق آلوده محیط مدارس دانشگاها جهت دستگیری خرده فروشان اجرا شد.
وی افزود: اقدامات پلیس در زمینه پیشگیری امسال تیم عملیاتی در محورهای موصلاتی استقرار یافتند.
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر مازندران گفت: همچنین تشکیل بانک اطلاعاتی خرده فروشی پایش تصویری در مناطق آلوده اجرا شده همچنین در 3ماه نخست امسال 830کیلوگرم انواع مواد مخدر سنتی تریاک و حشیش کشف و 3هزار و 70 نفر دستگیر شدند.
استاندار کرمان: تروریست و قاچاق مواد مخدر مهمترین عوامل ناامنی تحمیلی در منطقه است
8.5 تن مواد مخدر در خراسان جنوبی کشف شد
استاندار تهران: خانه های فروش مواد مخدر در مناطق هرندی، شوش و مولوی مصادره می شود
ثقفی با اشاره به مصرف موادمخدر گل در جامعه گفت: مصرف گل در واقع ایجاد جذابیت از سوی مافیای مواد مخدر برای رونق بازار مصرف برای جوانان است که کارها و اقدامات فرهنگی به خصوص رسانه ها می توانند در جهت اطلاع رسانی آسیب های این ماده و کاهش این امر به ما کمک کنند.
عزم همگانی برای مقابله با آسیب های اجتماعی
علی اصغر میرزایی دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر مازندران اظهار داشت: امروزه یکی از دغدغه های مقام معظم رهبری بحث آسیب اجتماعی های اجتماعی به ویژه مواد مخدر است که برای کاهش آن همه دستگاها باید تلاش کنند.
وی افزود: برپایی چادر اطلاع رسانی در مبادی پرترافیک وورودی شهرستان ها، تشکیل بازارچه خیرین با همکاری سازمان مردم نهاد، تهیه بیش از5هزار تراکت با همکاری سازمان بهریستی، پخش بروشور پیشگیری از ...

سرخط اخبار