آی اسپورت - یک ماه از تصمیم عجیب سپاهانی ها مبنی بر عدم حضور مقابل پرسپولیس می گذرد؛ تصمیم غلطی که سه امتیاز مفت به سرخپوشان تهرانی هدیه داد و به نوعی تکلیف لیگ را یکسره کرد. این یک فاجعه تمام عیار بود که علاوه بر سپاهان به ضرر سایر مدعیان نیز تمام شد و عملا پرسپولیس را در مسیر پوکر قهرمانی قرار داد. فرض کنید این بازی حتی مساوی می شد؛ در این صورت خبری از این میزان فاصله بین تیم صدرنشین و باقی رقبا نبود و الان خیلی راحت از اعلام قهرمانی پرسپولیس در صورت لغو لیگ سخن به میان نمی آمد. خلاصه اینکه تصمیم اتخاذ شده در اصفهان «غلط اندر غلط» بود و از همان زمان نگاه ها به امیر قلعه نویی تغییر کرد. مخصوصا با تغییر مدیرعامل و رفتن تابش، امیر پشتوانه هایش در سپاهان را بیش از پیش از دست داد.
از همان روز بازی کنسل شده با پرسپولیس، شایعه توبیخ قلعه نویی سر زبان ها افتاد و بعد هم مدام گفته شد این فصل، فصل آخر حضور امیر در اصفهان است. تازگی هم حرف و حدیث هایی در مورد بازگشت قلعه نویی به استقلال برای لیگ بیستم به گوش می رسد. در تمام این مدت مسوولان سپاهان خاموش بودند و تازه دیروز چند خط بیانیه دادند که از قلعه نویی حمایت می کنند؛ اما واقعا چنین بیانیه ای چقدر می تواند جدی و واقعی باشد؟
حقیقت آن است که مصاحبه های نیکفر به عنوان سرپرست جدید باشگاه هیزمی در آتش شایعات بود؛ آنجا که صراحتا عنوان کرد در مورد تمدید قرارداد با قلعه نویی عجله ای در کار نیست و پایان فصل تصمیم گیری خواهد شد. این فریاد نارضایتی باشگاه از عملکرد کادرفنی است؛ حالا سپاهانی ها چه چیزی را تکذیب می کنند و بر طبل کدام حمایت می کوبند؟ امیر مربی باتجربه ای است و لابد خوب می ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار