فرمانده پلیس راه سیرجان از تصادف زنجیره ای ۴ دستگاه اتوبوس در محور سیرجان گل گهر خبر داد.

به گزارش خبرنگار از ، مهدی سلیمی فرمانده پلیس راه سیرجان گفت: ۴ دستگاه اتوبوس ایاب و ذهاب امروز در محور سیرجان گل گهر در حال حرکت بودند که به دلیل لغزندگی جاده و توجه نکردن به جلو به صورت زنجیره ای با یکدیگر تصادف کردند.
او افزود: در این حادثه ۳ نفر زخمی شد که به بیمارستان منتقل شدند.
سلیمی به حضور عوامل پلیس راه در محل و بررسی های انجام شده اشاره کرد و بیان داشت: این تصادف از نوع خسارتی بود و خوشبختانه آسیب جانی در پی نداشت.
او تصریح کرد: طبق گزارش ماموران پلیس راه، توجه نکردن به جلو و رعایت نکردن فاصله طولی مناسب علت این حادثه بود که لغزندگی مسیر در پی بارش باران نیز آن را تشدید کرده بود.
فرمانده پلیس راه سیرجان با اعلام اینکه در این محور که غالباً غبار ناشی از آلودگی کارخانه های آهن سطح جاده را می پوشاند در باران اولیه جاده خیلی لغزنده است، گفت: این مشکل را به اداره راهداری سیرجان منتقل کردم که حتی در سرعت پایین هم به محض ترمز زدن خودرو ها به ویژه خوردو های سنگین، لغزندگی ها شدت دارد.
او به واژگونی کامیون گوجه نیز اشاره کرد و افزود: همزمان امروز در کیلومتر ۲۸ همین محور و به علت همین لغزندگی، کامیون گوجه که عازم شیراز بود واژگون شد که البته این حادثه هیچ آسیب جانی در پی نداشت.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار