آغاز به کار مجدد فروشگاه مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس

فارس نیوز چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۵۴
مدیر انتشارات مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس گفت: فروشگاه مرکز برای مدتی به علت برخی تغییرات فعالیت خود را به حالت تعلیق درآورده بود اما مجددا فعالیت خود را از سر گرفت.

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری فارس، نورالله جعفری مدیریت انتشارات مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس با اعلام خبر بازگشایی فروشگاه این مرکز گفت: فروشگاه مرکز برای مدتی به علت برخی تغییرات فعالیت خود را به حالت تعلیق درآورده بود اما از روز سه شنبه بیست و دوم مرداد مجددا فعالیت خود را از سر گرفته است.
وی با اشاره به منابعی که در این فروشگاه ارائه شده اظهار داشت: در این فروشگاه بیش از ۱۱۰ عنوان کتاب در حوزه های مختلف و تخصصی دفاع مقدس که همگی توسط مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس منتشرشده اند ارائه می شود که شامل کتاب های نبردی، اطلس، تاریخ شفاهی، حوزه های اجتماعی، ترجمه و کتابچه ها و نقشه های دوران دفاع مقدس است.
جعفری درباره زمان کار فروشگاه گفت: این فروشگاه که واقع در خیابان انقلاب، خیابان فخر رازی، مجتمع ناشران فخر رازی، پلاک ۵۳ است همه روزه از ساعت ۹ صبح لغایت ۱۸ به جز جمعه ها به روی علاقه مندان باز است و خدمات خود را ارائه می دهد.
وی افزود: علاقه مندان می توانند این آثار را با تخفیف ۲۰ درصدی از فروشگاه خریداری کنند.
مدیریت انتشارات مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس درعین حال گفت: علاوه بر خرید حضوری، مخاطبان کتاب ها و آثار مرکز می توانند از طریق وب سایت مرکز به آدرس http://shop.hdrdc.ir/ سفارش های خود را ثبت و با پرداخت الکترونیکی کتاب موردنظر را خریداری کنند و یا به صورت تلفنی با شماره ۰۲۱ - ۶۶۴۸۱۵۳۲ تماس بگیرند و کتاب مورد نظر را سفارش دهند. این آثار از طریق پست یا سامانه های حمل و نقل دیگر برای آنان به تمام نقاط کشور ارسال خواهد شد. البته اگر میزان کتاب های خریداری شده بیش از ۳۰۰ هزار تومان باشد، هزینه ارسال ...

سرخط اخبار