معاون پژوهش و فناوری دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور: موفقیت روابط عمومی ها در گرو پیروی از الگوهای جدید است

استانداری اصفهان پنج شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰:۵۶
معاون پژوهش و فناوری دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور با اشاره به لزوم پیروی روابط عمومی ها از الگوهای جدید برای ارتباطات گفت: دو سویه همسنگ از جمله الگوی پیشنهادی به روابط عمومی ها است که در آن مردم و سازمان ها در یک سطح قرار گرفته و تفاهم با مردم اهمیت زیادی دارد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل به نقل از ایرنا، مهدخت بروجردی علوی روز چهارشنبه در گردهمایی روابط عمومی های اداره ها و خبرنگاران شهرستان آران و بیدگل بیان کرد: کار روابط عمومی نباید تنها جنبه تبلیغاتی داشته یا بازتاب دهنده اخبار مثبت سازمان مربوطه باشد که در آن صورت از اصل خویش فاصله می گیرد .
وی بر اهمیت نقش روابط عمومی ها در حل مشکلات مردم و توسعه کشور اشاره کرد و افزود: جوهره کار روابط عمومی پاسخگویی است که باید در این بین اصل اخلاق و رضایت خدا هم در نظر گرفته شود .
معاون پژوهش و فناوری دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور در ادامه شرکت های دانش بنیان نوپا را راه پیشرفت کشور در شرایط کنونی دانست و عنوان کرد: باید این شرکت ها توسعه پیدا کنند و رویکرد دانشگاه جامع علمی کاربردی نیز توجه به نوآوری و شرکت های نوپا است تا سرمایه گذارانی پیدا کنند که بتوانند ایده های دانشجویان را تبدیل به ثروت کنند .
وی با تاکید بر لزوم حمایت همه دستگاه های ذیربط از این مسیر اضافه کرد: کشور ما جایگاه بالایی در حوزه کسب و کارهای نو با ایده های خلاقانه دارد که باید با برنامه ریزی همه جانبه از ظرفیت آنها در راستای پیشرفت پایدار به خوبی استفاده کرد .
سرپرست دانشگاه علمی کاربردی استان اصفهان هم یادآور شد: 600 مرکز آموزشی علمی کاربردی در کشور فعال است که از این میان 41 مرکز در استان اصفهان قرار دارد .
مهدی قیصری افزود: 31 مرکز از این میان فعال بوده و در 260 کد رشته محل پذیرش دانشجو دارد که بیشتر مهارتی هستند .
این گزارش حاکیست؛ این مراسم با حضور فرماندار شهرستان آران و بیدگل، ...