سردار سلامی: سال آینده سال فتح مبین جبهه اسلام علیه جبهه کفر است

دریافت خبر : جمعه ۲۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۲۰
جانشین فرمانده کل سپاه گفت: سال آینده سال فتح مبین جبهه اسلام علیه جبهه کفر است.

آفتاب نیوز :
سردار سرتیپ پاسدار حسین سلامی جانشین فرمانده کل سپاه در مراسم بزرگداشت شهیدان مهدی و حمید باکری که در سالن وزارت کشور برگزار شد سال جدید را سال فتح مبین جبهه اسلام علیه جبهه کفر دانست و اظهار داشت: امشب گردهم آمده ایم تا از یک اسطوره جاودانه و قهرمانی بزرگ تجلیل کنیم. از شهیدانی که آفرینش گران حقیقی هویت نوین ملت ایران هستند. هر جامعه ای عناصر هویت بخشی در اختیار دارند که شناسنامه آن ملت را ترسیم و نماد و نمایشگر آن شخصیت و هویت ملت هستند. شهیدان این خصوصیت را دارند که عناصر هویت ما را آن ها تعیین کردند.
به گزارش سپاه نیوز،  وی افزود: بعد از شهادت آن ها بود که ایران به شجاعت، ایستادگی، افتخار و کرامت شناخته شد. بنابراین شهیدان باکری آن عوامل و منابع اصلی هویت بخش ملت هستند. ترسیم سیمای نوینی که جهان از آن طریق ما را می شناسند.
جانشین فرمانده کل سپاه شهیدان باکری را تمثال زیبای فضائل انسان در تراز یک انقلاب بزرگ دانست و عنوان کرد: مهدی باکری بیرق دار فضیلت ها و قله رفیع شجاعت، فروتنی، نجابت کم نظیر، ایثار، گذشت، دریایی بودن دل و وسعت نظر در افق های بلند اندیشه بود.
سلامی تاکید کرد: وقتی از باکری سخن می گوئیم یعنی مردی که در طوفان های خطر آرام بود. همیشه سخت ترین نقطه های جنگ را انتخاب می کرد. او که می ایستاد همه می ایستادند؛ ما با شهادت این مردان بزرگ راه تسلیم نشدن در مقابل دشمنان را آموختیم. آن کسانی که توانستند بر شکوه ظاهری امپراتوری ها غلبه کنند و ترس و هراس را از دل ملت ایران و جهان اسلام و فراتر از جهان بشریت نسبت به قدرت های شیطانی بزرگ از بین ببرند و فراتر از دامنه قدرت آن ها پرواز کنند شهید باکری ...

[ مشاهده متن کامل سردار سلامی: سال آینده سال فتح مبین جبهه اسلام علیه جبهه کفر است آفتاب نیوز ]