مجلس یازدهم کارش را با حمله به روحانی شروع خواهد کرد / مجلس یازدهم دنبال برکناری روحانی خواهد رفت/ احمدی نژاد همین حالا حداقل ۲۰ میلیون رای دارد / تندرو ها برای تایید احمدی نژاد به شورای نگهبان فشار می آورند/ تندرو ها مستقیم یا غیر مستقیم با ترامپ کنار خواهند آمد/ فضای سیاسی به استقبال روز های عجیب و پر از هیاهو می رود

فرارو- صادق زیباکلام، تحلیلگر مسایل سیاسی گفت: "مدت ها قبل از اینکه انتخابات دوم اسفند ماه برگزار شود، گفته بودم مجلس یازدهم مجلسی با حضور اصولگرایان تندرو، اعضای جبهه پایداری و طرفداران احمدی نژاد تشکیل خواهد شد. مجلس یازدهم کارش را با حمله به روحانی شروع خواهد کرد. حتی می توان منتظر روزی باشیم که برکناری روحانی را دولت از بخواهند."
صادق زیباکلام، در گفتگو فرارو درباره روند مجلس جدید و نوع ارتباط آنها با دولت روحانی و چالش های پیش روی دولت گفت: تندرو ها در این چند سال همه مشکلات و همه ضعف ها را به گردن روحانی و اصلاح طلبان و مجلس دهم می انداختند. اما بعد از ۱۴۰۰ نه روحانی، نه اصلاح طلبان، نه مجلس دهم و نه حتی فراکسیون امیدی هست که مسبب گرفتاری ها معرفی شوند. در واقع قوای مقننه، قضاییه و مجریه و همه ارکان نظام دقیقا مثل سال های ۹۲ تا ۸۴ تمام و کمال در اختیار تندرو ها خواهد بود و به همین دلیل، دیگر نمی توانند گرفتاری ها را به گردن این و آن بیاندازند.
گفتگوی صادق زیباکلام با فرارو را می خوانیم:
مجلس یازدهم کمتر از ۲ ماه دیگر شروع به کار می کند. باید در انتظار رویارویی مجلس یازدهمی ها با دولت باشیم؟
قطعا همینطور است. من مدت ها قبل از اینکه انتخابات دوم اسفند ماه برگزار شود، گفته بودم مجلس یازدهم مجلسی با حضور اصولگرایان تندرو، اعضای جبهه پایداری و طرفداران احمدی نژاد تشکیل خواهد شد. پس معلوم است، مجلس یازدهم کارش را با حمله به روحانی شروع خواهد کرد. حتی می توان منتظر روزی باشیم که برکناری روحانی را دولت از بخواهند و در راستای آن تلاش هایی داشته باشند.
واکنش نظام نسبت به این تحرک چه خواهد بود؟
به گمانم مسئولین ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار