عضو هیات رئیسه و رئیس کمیسیون فناوری، اطلاعات، ارتباطات و اقتصاد رسانه اتاق بازرگانی فارس گفت: یکی از برنامه های راهبردی امسال ما در این کمیسیون صادرات محصولات شرکت های حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات استان است که با جدیت دنبال می کنیم.
به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی اتاق بازرگانی فارس، یلدا راهدار در جلسه کمیسیون فناوری، اطلاعات، ارتباطات و اقتصاد رسانه این اتاق که به صورت برخط (آنلاین) برگزار شد، بیان کرد: یکی از بخش هایی که علیرغم وجود پتانسیل های منحصر به فرد، جای خالی آن به شدت در استان احساس می شود بحث صادرات محصولات شرکت های فناوری اطلاعات و ارتباطات استان است.
وی با بیان اینکه از سال گذشته مسایل زیربنایی صادرات محصولات فاوای استان را دنبال کردیم افزود: مذاکرات مثبتی و مسیرهای خوبی برای صادرات و اتصال محصولات حوزه فناوری، اطلاعات و ارتباطات استان به بازارهای جهانی انجام شده که نتایج نهایی آن را تا آخر این ماه اعلام می کنیم.
راهدار اظهارداشت: یکی از مسایل زیرساختی فراهم شده برای صادرات این محصولات، حمایت و پشتیبانی اتاق ایران و اختصاص مشاوران متخصص ملی و بین المللی برای صادرات محصولات فارس است. 
وی اضافه کرد: از الزامات مهم برای صادرات محصولات حوزه فناوری، اطلاعات و ارتباطات استان تهیه داده ها و اطلاعات مشخص و جامع از فعالیت های در حال انجام در استان است که تلاش می کنیم این مهم با همکاری بازیگران فضای کسب و کار استان تهیه و در اختیار مشاوران قرار دهیم.
راهدار ادامه داد: محور امسال برنامه های ما در این کمیسیون شناسایی و اتصال محصولات شرکت های فناوری، اطلاعات و ارتباطات استان به بازارهای صادراتی و ایجاد امکان ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
عناوین مهم خبری