مشاور وزیر و مدیرکل اطلاعات خراسان رضوی گفت: دشمن با تحریم و فشار به دنبال تغییر فرهنگی و باورهای مردم است که با شکست مواجه شده است.

به گزارش خبرگزاری برنا از مشهد به نقل از اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، مشاور وزیر و مدیرکل اطلاعات خراسان رضوی در جلسه شورای اداری استان اظهار کرد: جمهوری اسلامی امروز کشوری مقتدر و توانمند است و به خوبی می تواند مسائل داخلی و خارجی خودش را با تکیه بر ظرفیت های موجود مدیریت کند.
وی افزود: برخی افراد در قالب تبلیغات روانی از ضعف کشور در برخی مسائل حرف می زنند درحالی که این مسائل سزاوار خودشان است و برخلاف این گفته ها، کشور در اوج اقتدار قرار دارد.
مشاور وزیر و مدیرکل اطلاعات خراسان رضوی اضافه کرد: کشور در حوزه نفوذ و در وادار کردن طرف مقابل به تامین خواسته ها موفق عمل کرده است؛ همه تلاش دشمنان بر این مسئله متمرکز شده است که ایران در مقام اعمال قدرت توانایی نداشته باشد.
وی گفت: در افکار عمومی نظام جمهوری اسلامی را متهم به بی اعتنایی به امور داخل و توجه بیش از حد به مسائل منطقه می نمایند، در حالی که حضورما در حوزه های پیرامونی اهداف امنیتی و دفاعی دارد.
مشاور وزیر و مدیرکل اطلاعات خراسان رضوی ادامه داد: به رغم مورد اصابت قرار گرفتن پهباد آمریکایی توسط سامانه های موشکی ایران، آمریکا حتی جرأت تعرض به کشورمان را نداشت درصورتی که اگر ما فقط مرزهای خود را کنترل می کردیم، حتما مورد تهاجم قرار گرفته بودیم.
وی گفت: این که آمریکائی ها با همه پول و قدرت خود توان اعمال قدرت علیه کشور را ندارند برای این است که چون در حوزه نفوذ از توانایی برخوردار شده ایم که منافع آن ها را به چالش می کشد.
مشاور وزیر و مدیرکل اطلاعات خراسان رضوی تصریح کرد: اینکه گاهی اوقات گفته می شود مشکل مدیریتی در کشور وجود دارد، بنای تخطئه مدیران نیست؛ ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار