به گزارش تابناک سمنان: سرهنگ پاسدار علی خالقیان معاون هماهنگ کننده سپاه استان سمنان گفت: عملیات استانی دفاع بیولوژیک با عنوان «لبیک یا حسین» هم زمان با روز ولادت امام حسین (ع) و روز پاسدار اجرا می شود.

معاون هماهنگ کننده سپاه استان سمنان بعدازظهر پنجشنبه در گفتگو با خبرنگاران به میزبانی سپاه قائم آل محمد (عج) استان اظهار داشت: عملیات استانی دفاع بیولوژیک با عنوان «لبیک یا حسین» هم زمان با روز ولادت امام حسین (ع) و روز پاسدار اجرا می شود.
وی قطع زنجیره انتشار ویروس کرونا را مهم ترین هدف این عملیات دانست و گفت: از عموم مردم خواهش می کنیم در خانه بمانند و از تردد غیرضروری در سطح شهر بپرهیزند.
سرهنگ پاسدار علی خالقیان بابیان اینکه این عملیات روز شنبه نهم فروردین ماه با حضور ۳۰۰ گروه جهادی از بسیجیان دلاور و گردان های جنگ نوین اجرایی می شود، افزود: در این عملیات تمام نقاط آلوده و سراسر استان را به وسیله ماشین آلات مکانیزه رفع آلودگی می شود.
خالقیان با تأکید بر اینکه تمام امکانات بسیج برای کمک به شکست زنجیره انتقال کرونا ساماندهی شده است، خاطرنشان کرد: هفت هزار نیروی بسیجی نیز در راستای کمک به ستاد مقابله با کرونا به کارگیری شدند.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار